Anasayfa » Emlak-Gayrimenkul » Altın Emlak Franchise Veriyor

Altın Emlak Franchise Veriyor

25 (yirmi beş) ilde 110 (yüz on) Temsilciliği ile Türkiye genelinde faaliyet gösteren ALTIN EMLAK, tüm altyapısı ve uzmanlığı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış tek emlak zinciridir. Ofislerinin personelden hukuka, eğitimden pazarlamaya kadar tüm ihtiyaçlarına merkezden anında yanıt verebilen ALTIN EMLAK markası, Türkiye’nin en gelişmiş network ağına sahip lider franchise zinciridir. ALTIN EMLAK Temsilcilikleri sahip oldukları bilgi ve altyapı ile müşterinin tüm taleplerine zaman ve bölge sınırlaması olmaksızın bulundukları yerden yanıt verebilen özel bir sisteme sahiptirler.

Altın Emlak Franchise bedeli : 40.000 TL + KDV ayrıca kârdan pay alınmıyor, kazancın tamamı franchise’a ait oluyor.Öncelikli olarak : İstanbul , izmir , Ankara, Kayseri , Çanakkele , Edirne , Kocaeli , Denizli , Samsun , Diyarbakır franchise ve Türkiye geneli temsilcilikler vereceklerini ifade eden şirket yeni girişimci adaylarını Altın Emlak sistemine davet ediyor.

Detaylı Bilgi İçin: www.altinemlak.com.tr/ 0212.654.17.60 – 0505.753.83.77

Genel Bayilik Başvuru Formu :

Bir yorum

  1. Altın emlakla alakalı bankalarla sorunlu, franchise’a destek vermiyor gibi olumsuz şeyler duydum. Bu gerçekse neden hala reklamları var

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*