Anasayfa » Kafe-Restoran » Doubleshot Coffee Franchise Veriyor – Cafe Bayilikleri
Doubleshot Coffee

Doubleshot Coffee Franchise Veriyor – Cafe Bayilikleri

Doubleshot Coffee kısa sürede 3 bayiliğini vermeiş kahve markalarından birisi. Yakın zamanda 20 bayi, adayı ile görüşmeye devam eden firma en yakın zamanda Antalya’da açılıyor. Sakarya ve Antalya’dan sonra kısa zamanda İstanbul’da açılacak olan firmanın toplam yatırım tutarı 250 bin lira ile 300 bin lira arasında değişmektedir.

Doubleshot Coffee yatırımcılara kurulum maliyeti düşük ve işletmenin kolay yapılacağı bir cafe konsepti sunmaktadır. Karlı bir sektör olan Kahve dükkanı işletmeciliği konusunda farklı avantajlar sunan firma Take-away tarzında kahve satışı ve yan ürünlerin satışını yapmaktadır. Doubleshot Coffee’lerde kahve harici özel çikolatalar, dondurma, sandivçler ve kahve paketleri de satışa sunulmaktadır.

DoubleShot

Doubleshot Coffee 2018 sonuna kadar 15-20 adet bayilik vermeyi hedeflemektedir. Kahvelerimiz %100 Arabica çekirdekten üretilmektedir. Doubleshot Coffee girişimci adaylarında işine ilgisi yüksek, vizyonu geniş ve her türlü gelişime hızla uyum sağlayabilecek özellikler aramaktadır. Kahve bayiliği için cadde üzeri insan geçişi yoğun olan lokasyonlar tercih edilmektedir. Alışveriş merkezleri ve işlek caddelere öncelik tanınmaktadır. Öğrenci ve kurumsal çalışan trafiğinin yüksek olduğu yerlere de bayilikler verilecektir.

Doubleshot Coffee Bayilik Yatırım Miktarı

Doubleshot Coffee 100 m2 civarı bir kahve konsepti için dekorasyon, kurulum, mutfak ekipmanları ve eğitim dahil olmak üzere komple kurulum yapmaktadır. Doubleshot Coffee açmanın toplam maliyeti 250.000 lira ile 300.000 lira arasındadır. Bu miktar lokasyonun m2’sine göre değişebilmektedir. Avm veya işlek caddelerde açılacak olan yerlerde özel mimari çalışma yapılır ve ortalama 3-4 hafta içerisinde kahve dükkanınız size teslim edilir.

Doubleshot Coffee ilerleyen dönemde kiosk modelleri ile de bayilikler verecektir. Bayilik yatırım tutarlarından isim hakkı bedeli alınmamaktadır. Kurulan bayiliklerin toplam cirosundan pay alınmamaktadır. Sadece reklam ve tanıtım giderlerinden aylık 300 dolar alınmaktadır. (Bu bedel ilk 3 ay alınmayacaktır. )Ayrıca kahve pazarlaması ile ilgili de girişimcilere yardımcı olan firmamız ikinci şubesini 14 Şubat’ta Sakarya’da Çark Caddesinde açmıştır. Yeni bayilikler vereceğimiz yerlerde bayi adaylarına lokasyon koruması uygulanacaktır.

Doubleshot Coffee ile ilgili franchise almak isteyen girişimciler aşağıda ki formu doldurarak sunum dosyası isteyebilirler.
Not: Forma İlgilendiğiniz Sektör veya Marka kısmına Doubleshot Coffee yazmanız gereklidir.
Mail: franchise@doubleshotcoffee.com.tr

Genel Bayilik Başvuru Formu :

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*