Anasayfa » Otomotiv » Lassa Bayilik Veriyor

Lassa Bayilik Veriyor

Türkiye’nin güçlü ve köklü lastik üretici Lassa bayisi olarak otomotiv sektöründe kazançlı bir iş sahibi olmanın kapılarını aralayabilirsiniz.

Lastik sektöründeki 42. yılını kutlayan, Türkiye’nin köklü ve lider lastik markası Lassa’nın temelleri 1974 yılında atıldı. Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan Lassa, 1978 yılında üretime başladıktan tam on yıl sonra, Japon devi Bridgestone Corporation’la ortaklık kurarak Brisa adını aldı. Lassa lastikleri, bugün Türkiye’nin en büyük lastik üreticisi olan Brisa’nın araştırma geliştirme çalışmalarıyla ve kullanılan en son teknolojiyle üretiliyor.

Dünya Lassa lastikler üzerinde dönüyor.
Lastik sektöründe her gün daha da büyüyen Lassa, Türkiye yollarındaki uzmanlığını ve deneyimini Avrupa ülkeleri başta olmak üzere tüm dünyaya satıyor, ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. 350.000 m2 lik dünyanın en büyük lastik fabrikalarından olan Brisa’da üretilen Lassa, 50’den fazla ülkede, yüzlerce satış noktasında tüketicilerini Lassa lastiklerinin kalitesiyle buluşturuyor.

Kalite çıtasını Lassa yükseltiyor.
Lassa, yerel ve uluslararası pazarların ihtiyaçları doğrultusunda, bağımsız test kuruluşları tarafından onaylanmış, başarısı aldığı pek çok ödülle tescilli ürünler sunuyor. Ulusal Kalite Ödülü (1993) ve Avrupa Kalite Büyük Ödülü (1996) sahibi Lassa’nın lastikleri Türkiye’nin yol şartlarına en uygun kalite ve dayanıklılık iddiasıyla üretiliyor, Alman tescil kurumu TÜV SÜD tarafından da onaylanıyor. Tüketicilerin güvenle kullanabileceği Lassa lastikleri detaylı güvenlik testlerinden geçtikten sonra satışa sunuluyor.

Lassa Bayisi Olmak İçin Burada Yer Alan Formu doldurarak firma ile bağlantıya geçebilirsiniz.

lassa bayilik

Genel Bayilik Başvuru Formu :

Bir yorum

  1. bulundugum ilçede çiddi anlamda sıfır lastik satışı yapan yok tüm alanlarda yoğun bir şekilde lastik ihtiyaçı var oldugundan dolayı bu işe talibim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*