Anasayfa » İş Fikirleri » Turist Gezdirerek Para Kazanmak

Turist Gezdirerek Para Kazanmak

Turist Gezdirerek Para Kazanmak
İnternet üzerinden her gün yeni iş olanakları türemeye devam ediyor. Son aylarda iyice ön plana çıkan bir web sitesi kullanıcıların seyahatlerinde birbirlerine eşlik ederek para kazanmalarına olanak sağlıyor. Üstelik profesyonel bir turist rehberi olmanıza da gerek yok.

Bahsi geçen siteye üye olan kullanıcılar farklı bir ülkeye ya da şehire gittiklerinde kendilerini gezdirebilecek, seyahatlerinde kendilerine eşlik edecek kullanıcılara ulaşıyor. Anlaşan taraflar site üzerinden ödemeleri güvenli bir biçimde yapıyor ve alıyor. Turistlerin kalabalık gruplardan arınarak şehrin kendine has mekanlarını kendilerine eşlik eden diğer kullanıcıyle beraber gezme fırsatını yakalıyor. Yabancı dilinizi geliştirmek ve sizinle beraber şehri dolaşmak isteyen turistlere eşlik ederek kazanç elde edip dilinizi geliştirme fırsatı da yakalamış oluyorsunuz.

5 saatlik bir seyahat için yaklaşık 50 dolar ödeme alabileceğiniz bu yeni iş fikrini değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Vayable isimli sitenin size sunduğu bu iş fikriyle hem yabancı bir misafirle hoşça vakit geçirecek hem de gelir elde edeceksiniz.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

Bir yorum

  1. turist rehberi arkadaşa iş imkanı…güzellik merkezimize getireceğiniz hermüşteri yaptıracağı işlemlerden anında %10 prim verilecek..bu çalışmamız 5 yıldan beri devam etmektedir..aylık ortalama 2500 tl kazanan arkadaşlar var ulaşmak isteyen arkadaşlar 546 540 00 00

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*