Pamuktenim iç giyim

by Bayilik Lobisi

İç Giyim Xml

Dropshipping yaparken en fazla satan ürün gruplarından olan iç giyim grubu, iade ihtimalinin olmamasıyla oldukça avantajlıdır. E-Ticaret’e yeni başlıyorsanız doğru bayilerle çalışmalısınız. İç giyim xml bayilik veren tedarikçiler kendi markalarıyla ya da birden çok markayla sermayesiz olarak e-ticaret yapmanıza olanak sağlarlar.

Dropshipping nedir?

Dropshipping kısaca risksiz e-ticaret şeklidir. E-ticarete yeni başlıyorsanız bunu yapmanızın iki yolu vardır, ya stok tutacaksınız ya da xml veren tedarikçiler vasıtasıyla kendi platformlarınızda onların stoğunu kullanarak maliyet ve stok riski almadan satış yapmanız gereklidir. Dropshipping yapabileceğiniz iç giyim grupları;

  • Çeyiz
  • Gecelik
  • Pijama
  • İç Giyim
  • Fantazi Giyim

İç Giyim Xml Bayilik Veren Firmalar

İnternette araştırma yaptığımızda birden çok firma bulduk ve görüşmeler yaptık. Bazıları stok konusunda garanti veremedi, bazıları kargolamayı 2-3 gün sonra gibi zamanlara attı. İç giyim xml veren firmalar arasında en başarılı bulduğumuz firma pamuktenim oldu. Bize yaklaşımları, bayilere sundukları avantajlar, canlı stokları, teknolojik hizmetleri ve bizim en çok ilgimizi çeken Pierre Cardin xml stoğu oldu. Çeyiz bohçası denilince ülkemizde ilk akla gelen Pierre Cardin ürünlerini bu kadar model çeşitliliğiyle bayilere sunabilmek büyük bir güç gerektiriyor, üstelik çoğu ürün açıklaması videolu olarak geliyor. Bu da iç giyim grubunu satmayı düşünen e-ticaret girişimcileri için yarıya yolda bırakmayacak ilk alternatif olarak pamuktenim’i gösteriyor.

Fiyat ve Avantajları

Bu hizmelerin bedelinin ne olduğunu herkes merak ediyordur. Piyasada bu kadar fazla seçenek olmasının yanında hem fiyat hem de performans olarak doğru kişi ve kuruluşlar ile çalışmak oldukça zor. Xml bayiliğini ücretsiz ya da ücretli olarak almak mümkün. Pamuktenim xml bayiliğini 250 liraya tamamlıyor, garanti stok ve potansiyelli ürünler için oldukça cüzzi bir rakam. Pamuktenim’in teknoloji avantajı ise xml aldığı tüm fantazi gruplarınını kendi xml’iyle birleştirerek kişiye özel bir xml çıkarması. Herhangi bir entegratör 1 xml import için için 300-500 tl arası bir rakam isterken pamuktenim ise bu birleştirme işinin tümünü 250 tl gibi bir bedelle yapıyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı