Erciyes Börek Bayilik

by Bayilik Lobisi

Kârlı Franchise Modeli
Erciyes Börek franchise sisteminde onaylanan lokasyon ve doğru işletme yeteneği ile yatırımın 18-24 ayda geri dönüşü hedeflenmektedir. İdeal şartlarda işletmeye bire bire varan brüt karlılık öngörülmektedir. Hedef cirolara ve karlılığa ulaşana kadar ana firma franchisee’larını destekler. Günümüz rekabet koşullarında; siyasi ve ekonomik şartlar, mevsimsel dönüşümler, işletmecinin kabiliyeti gibi dış etkenleri marka gücü ve güvenilirliği ile ortadan kaldıran Erciyes Börek yatırımcının riskini en aza indirgemeyi hedefler.

Müşterisi Hazır Franchise Sistemi
Erciyes Börek sadık müşteri portföyü, marka bilinirliği ve gelişmiş hizmet ağı ile planlananın üzerindeki cirolara rahatlıkla ulaşabilmektedir. Yatırımcıyı düşük yatırım bedelleri ile gerçekçi bir ciroya ulaştırmayı hedeflemektedir.

Kampanyalı Satış Sistemi
Erciyes Börek müşterilere sunduğu dönemsel ve avantajlı satış kampanyları ile müşterilerin ihtiyacı olan ürüne en uygun fiyatla ulaşmasını sağlar. Müşteri sayısı ve işletmelerin sepet ortalamasını artıran satış kampanyalarında, ana firma bayilerin de maliyetlerini minimuma indirgeyen ürün alış stratejileri sunmaktadır. Bayilerin karlı bir sisteme dönüşmesi, satış hedeflerine ulaşması ve karlı birer işletme haline dönüşmesi için ana firma kampanyalı satışları destekler.

Katkısız Ürün ve Mükemmel Üretim Ağı
Kuruluşundan bu yana üretim kalitesini her geçen gün arttıran Erciyes Börek’ten franchise alan her işletmeci, ulusal ve uluslararası standartlardaki kalite çemberine dahil olmaktadır. Üretim ağı gıda mühendislerinin denetiminde standartlara göre planlanmıştır. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın Türk Gıda Kodeksi yönetmelik ve tebliğlerine uygun olarak üretim yapılmaktadır. Kuruluşundan bu yana sektörde edindiği tecrübelere her geçen gün yenilenen teknolojik imkanları da katan Erciyes Börek, mevcut ürün kalitesini daha iyiye götürmek için devamlı çalışmaktadır.

Ustalık Gerektirmeyen Kurgu
Erciyes Börek en doğal malzemeleri harmanlayarak ürettiği ürünlerinde, lezzeti ve fiyatı her yerde sabit tutmaktadır. Franchise alan profesyonellik ve ustalık gerektirmeyen operasyon kurgusuyla aynı standart ve lezzetteki ürünü müşterisine sunar. Pazarlama stratejisinin belirlenmesi ve ürünün ustalık gerektirmemesi mağazalarımızda asgari ücretle işçi istihdam edilmesini kolaylaştırır.

Doğru Lokasyon Doğru Proje
Erciyes Börek uzmanları, franchise alan yatırımcılara yer seçiminde destek olmakta, doğru lokasyon seçimi ve gerekli fizibilite çalışmaları tarafımızca yapılmaktadır. Kiralama yapılacak bölgede; rakip analizi, perakende cirosunun yüksek olduğu yerler ve hedef kitlenin yoğun olduğu bölgeler analiz edilmektedir. Franchise alana tahsis edilecek bölgeler, birkaç mahalleyi içine alan rekabet, demografi, sektörel etkenler, yaya ve araç trafiği göz önüne alınarak tasarlanmaktadır.

Geleneksel lezzetleri ve Türk kültürünü yansıtan kurumsal konseptiyle Erciyes Börek; birlikte çalıştığı çözüm ortaklarıyla işbirliği içinde, seçilen konuma uygun mimari projeler geliştirmektedir.

Uzman ekiplerimiz, yatırımcının projenin başlangıcından sonuna kadar yatırımdan verim alması için disiplinli bir şekilde çalışmaktadır. Projenin uygulama sürecinde yatırımcı, pek çok hizmeti hızlı ve kolay bir biçimde alabilmektedir.

Kuruluş yılı:2003
Franchise Adedi :34
Franchise Hedefi: 2020 / 3 adet
Franchise giriş bedeli:Alınmıyor
Ortalama yatırım bedeli:300,000 TL–350,000 TL
Reklam katkı payı:Almıyor
Royalty bedeli: Alınmıyor
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Ankara ve çevresi ,Ortadoğu ve arap ülkeleri
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre min. 250m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı