11 Emlak Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

11 Emlak Franchise Veriyor
1998 yılında faaliyetlerine başlayan 11 Emlak gayrimenkul ve emlak sektöründe büyüme trendini sürdürmek amaçlı franchise-bayilik veriyor. www.11emlak.com adresi üzerinden menkullerinizi değerinden alıp satmaya veya kiralamaya devam eden firma Özellikle ege bölgesinde hızla büyümek hedefinde. Esasen yeni iş kuracak ve girişimci arkadaşlara yardımcı olmak kazanç kapısı açma hususunda destek vermek amaçlı franchise verme kararı alan 11 Emlak franchise-bayilik şartları yazımızın devamındadır.

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETLERİ
Sözleşme süresi 5 yıl.duyuru kısmında bahsedilen özellikler geçerlidir.(lütfen kontrol ediniz)

BAYİLİK VE PROMOSYONEL MALZEMELER
Franchise başvurusunda ücretsiz kartvizit-(1000) broşür-(1000)ajanda (10) -ayaklı reklam standı(1)- cepli dosya (100)-tanıtım standı(1) -anaktarlık(200)-metal baskılı işyeri saati(1)-lüx masa seti(1)-yelken bayrak dış mekan 4 lü(1)-35*100 iç mekan bayrak(2) 2li masa bayragı(1)kırlangıç bayrak (1seri) logo reklam(TABELA) ön pano (1) d esteklerimizi gönderiyoruz.

BAYİLİK -OFİS DİZAYN
Şartlar meslek odası kaydını tamamlamış maliyeden vergi levhası onaylanmış hiçbir eksigi bulunmayan LOKASYONU mevki . uygulama sırasına göre 40-60-90 -120 metrekare alan içerisinde sözleşme ve kira kontratosu hazır.5 yıllık sözleşmeler için geçerlidir.(işyeri sözleşmesi)

BAYİLİK-FRANCHİSE-EGİTİM
11EMLAK.COM altyapısında oluşturulan gayrimenkul sektöründe başarıya ulaşılabilmesi için gerekli içeriklerden oluşan tüm konuların yer aldıgı KİTAPCIK en kısa sürede sizlere ulaştırılacaktır.

11emlak.com SİTE KULLANIMI
11emlak.com adresimizde (mobil uyumlu)sitemiz siz franchising sistemine dahil olan kullanıcılara tanımlı ve özel şifreleme yöntemi ile kullanımınıza açılacaktır.(ek ücret ödemeden ilanlarınızı sitemizde yayınlayabilir ve tanıtımını kendi adınıza yapabilirsiniz)

11emlak.com BAYİLİK İLETİŞİM BİLGİLERİ
YETKİLİ KİŞİ: RIZA KOCAKAPLAN
GSM .0(256) 215 0 222 -0(530) 941 32 11
WEB : http://www.11emlak.com 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı