15 Yaşında Bitcoin Yatırımı İle 100.000 Dolar Kazanıp Girişimci Oldu

by Bayilik Lobisi

Eric Finman 2012 yılında daha 15 yaşında iken anneannesinden $1000 para aldı ve parasını Bitcoin’e yatırdı. Bu yatırımından tam bir buçuk yıl sonra Bitcoin’e yatırdığı parasını 100.000 Dolara satan genç, bu para ile görüntülü konuşmaya dayalı bir online eğitmenlik hizmeti veren Botangle.com‘u kurdu.

Girişimcilik hayatına oldukça erken başlayan Finman’ın yeni sitesine şimdiden 20 eğitmen katılmış bile. Henüz 100 aktif kullanıcısı olan site biraz arkasındaki kuruluş hikayesiyle de olsa birçok kişinin ilgisini çekmiş görünüyor.

Finman yeni girişimler için yol göstermeye ve tavsiyeler vermeye de başlamış. Reddit Soru ve Cevap kısmını aktif kullanan Finman, burada Bitcoin başarısı ve yeni ticari girişimi ile ilgili soruları cevaplıyor. Finman, Mashable’a verdiği röportajda, birçok kişinin anlamadığı şeyin genç ya da yaşlı olmaksızın, özellikle online dünyada, yapabileceklerinizin sınırının olmadığı vurguluyor.

Yeni projesi Botangle.com’u Mayıs ayında yayına sokan genç girişimci yeni yatırımı için bir de tanıtım videosu hazırlatmış.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı