1A Plus Gayrimenkul Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

1A PLUS, uzun süre üzerinde çalıştığı, sektöre yeni bir soluk getiren ayrıcalıklarıyla farklılaşıyor. Emlak sektörünün doğduğu Amerika’da temelleri atılan 1A PLUS, sektörde franchise verme şartlarına yeni kurallar getiriyor.

Gayrimenkul sektörüne hızlı bir giriş yapan 1A PLUS, uzun süre üzerinde çalıştığı, sektöre yeni bir soluk getiren ayrıcalıklarıyla farklılaşıyor. Emlak sektörünün doğduğu Amerika’da temelleri atılan 1A PLUS, sektörde franchise verme şartlarına yeni kurallar getiriyor. 2014 yılında franchise sistemini oluşturmaya başlayan 1A Plus, 2015 yılının başında kurumsallaşma sürecini tamamladı. 2015 yılı ortalarına doğru kapılarını franchise adaylarına açan 1A Plus yılsonu itibariyle 5 franchise işletme sayısına ulaştı. 1A Plus, 2016 sonu itibariyle 20 franchise işletme sayısına ulaşmayı hedefliyor.
1 a plus ebubekir sevimli
Gayrimenkulde ulusal ve uluslararası yatırım fırsatları sunan 1A PLUS’ın kurucusu Ebubekir Sevimli, “Amerika’da temellerini attığım ve turizm, gayrimenkul, inşaat üzerine ülkenin başta gelen şehirlerinden olan Antalya’da genel merkezini konumlandırdığım 1A PLUS’ın yeni bir marka değil yenilikçi bir marka olmasını istedim. Bu yüzden uzmanlarla uzun süre üzerinde çalıştığımız 8 farklı ayrıcalık ortaya çıkardık. Amacımız bizimle iş ortaklığı yapan kişilerin kazançlı ve mutlu olarak iş yaşantılarını sürdürmeleridir” dedi.

1A PLUS AYRICALIKLARI

1A Democracy / İşletmecilik Modeli
1A Plus’ta isim hakkı giriş bedeli sabit değildir. Giriş bedeli ve aylık lisans ödemeleri 1A Plus franchise işletmelerinin açılacağı bölgelere özel olarak fiyatlandırılır. 1A Democracy, franchise işletmelerine açılacağı bölgede tek olma ayrıcalığını sözleşmeyle garanti eden sektörün benzersiz işletmecilik modelidir.

1A Invest / Yatırım Ortaklığı

1A Plus Genel Merkezi ve franchise işletmeleri arasında gayrimenkul alım satımı ve emlak projeleri gerçekleştirmek üzere hukuki zeminde oluşturulan finansal bir yatırım ortaklığı modelidir.

1A Club / Yatırımcılar Kulübü

1A Plus, franchise işletmelerinden alışveriş yapan yatırımcıların dahil edildiği özel bir kulüptür. 1A Plus sisteminde yer alan birçok yatırım fırsatı ilk önce kulüp üyelerine sunulur. Yatırımcılar Kulübüne üye kazandıran yatırım uzmanları kazandırdığı üyenin her alışverişi üzerinden sürekli ekstra gelir elde eder.

1A Workout / Eğitim Uygulama Merkezi

1A Plus markasına katılacak olan franchise işletme sahibi ve yatırım uzmanlarının teorik eğitimlerinin yanı sıra sahada pratik yapmalarına imkan sağlayan uygulama merkezidir. 1A Workout’a başvuran emlak bölümlerinden mezun gayrimenkul yatırım uzmanı adaylarına staj maaşı ödenir. Staj sonunda 1A Plus franchise işletmelerinde iş garantisi verilir. Ayrıca 1A Plus işletmelerinde il farkı gözetmeksizin gerçekleştirilen sürekli koçluk hizmeti programları ile verimlilik ve performans artışı sağlanır.

1A Motivation / Motivasyon Programları
1A Plus, üyelerinin başarılarını motive etmek amacıyla yılda dört kez franchise işletme sahipleri ile performans değerlendirme toplantıları yapar. Yıl sonlarında ise 1A Plus Genel Merkezi tarafından franchise işletme sahibi ve gayrimenkul yatırım uzmanlarının katıldığı yıl sonu değerlendirme ve ödül programı düzenlenir.

1A Extra / Kazanç Modeli

Franchise işletme sahipleri gibi 1A Plus gayrimenkul yatırım uzmanları da hedeflerle çalışır. Hedeflerini gerçekleştiren uzmanlar ürettikleri hizmet bedeli üzerinden her üç ayda bir Extra %5 kazanç elde eder. 1A Plus gayrimenkul yatırım uzmanları 1A Extra kazanç modeli ile aylık hiç bir ödeme yapmak zorunda kalmaksızın %80’e varan prim geliri elde edebilir.

1A Technology / Teknoloji

1A Technology, 1A Plus’ın kendi uzman yazılımcıları tarafından en son teknolojiler kullanılarak geliştirilen ve işletmelerin tüm ihtiyaçlarının tek bir sistem üzerinden giderilmesini sağlayan bir bilgi sistemi yazılımıdır.

1A Projects / Proje Desteği

1A Plus Genel Merkezi satış sözleşmesi yaptığı nitelikli gayrimenkul projelerine alım taahhüdü verir. Sözleşmesi yapılan projeler 1A Plus franchise işletmelerinin yönlendirme yapması amacıyla siteme açılır. Ayrıca franchise işletmelerinin portföylerine katmak istediği gayrimenkul proje görüşmelerinde onların yanında yer alarak profesyonel destek sağlar.

Daha ayrıntılı bilgi için; www.1aplus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı