1Piliç Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

1P4G TURİZM GIDA EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİC.LTD.ŞTİ. gıda perakendeciliği, kurumsal işletme yöneticiliği, eğitim ve danışmanlık sektörlerinde biriktirmiş olduğu 20 yıllık know-how ı yatırımcısı ile birlikte ülke ekonomisine katma değer oluşturmak ve bir dünya markası olma vizyonu ile yola çıkmıştır.

Yeni nesil bir girişim olarak adlandırdığımız 1 Piliç projemiz Profosyenel bir tedarikci ağı kurarak,reçetelerini biriktirmiş olduğu know-how ile hazırlayarak kısa ve orta vadede yatırımını geri kazandıran,tatırımcı/girişimvi dostu kurumsal bir model olarak tasarlanır.
Markamız özel bir ekip tarafından hazırlanan iç sos ve dış marinasyon reçetelerini ilk etap olarak İstanbul,Bursa ve Ankara da eş zamanlı beş şube ile test edip müşterilerine eşsiz bir lezzet sunma imkanı vermektedir.

1 Piliç olarak Franchislerimiz ile iş ortaklığımız bizim için önem taşımaktadır. Türkiye de kızarmış piliç pazarında kurumsal ve franchise olarak ilk adımı atmanın gururunu yaşamaktayız.

İşyeri Özellikleri
Açılacak yerler giriş katı veya ayaküstü yerler olmalıdır. Minimum 30m2 maksimum 70m2 kapalı alan şeklinde olmalıdır.Ön cephe genişliği minimu m3,5 metre her kat için tavan yüksekliği 2,90m olmalıdır. Restoranlarımız için depolar dahil max.100m2 alan yeterli olacaktır.

1 Piliç
YATIRIMCI ADAYLARINDA ARANAN ÖZELLIKLER
1 Piliç olarak, hayallerinin peşinden koşan, girişimci bir ruha ve başarma azmine sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup olmaksızın, yatırımın gerektirdiği finansal kaynakları temin edebilen aynı zamanda değişen teknolojiye ayak uydurup sürekli öğrenmeye açık işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

EĞİTİM
Seçimi belirlenmiş ve ön protokolü imzalanmış işletmeci adayı, 1Piliç tarafından verilecek olan açılış öncesi eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir. Faaliyet dönemi içerisinde verilecek eğitimlere mücbir sebepler dışında katılım şartı aranır.

DESTEK HIZMETLERIMIZ
İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek ve eğitim hizmetleri verilmektedir.

1 PILIÇ YATIRIM ŞARTLARI
Yatırım bedeli, 1 Piliç ® için 10.000 TL’den başlamaktadır. Restoranların işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 5+5 yıl olup teknolojik çağa ve değişen dünyaya ayak uydurma adına ilk yıldan itibaren yıllık sözleşme güncellemesi yapılmaktadır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu restoranda ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Ciro üzerinden royalty alınmamaktadır

Franchise giriş bedeli : 10,000Tl +kdv
Ortalama işletme sermayesi : 57.000Tl+kdv

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı