3X Şirket Programı Gönüllü Eğitimleri İçin Başvuruları Devam Ediyor

by Bayilik Lobisi

Türkiye ile birlikte Dünya’da 123 ülkede -lise düzeyinde- uygulanan “Genç Başarı-Şirket Programı” Junior Achievement – Company Program) gençlerimizi iş dünyası ile buluşturuyor, onları iş hayatına hazırlıyor.

3X Programı kapsamında, öğrencilerin öğretmenleri eşliğinde kurdukları “Genç Başarı Şirketleri”nde öğrencilerimize mentörlük yapacak, bilgi ve deneyimlerini paylaşarak öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine ve şirketlerinin başarılarına katkıda bulunacak “İş Dünyası Gönüllüleri” arıyoruz.

Gönüllülerimizden Beklentilerimiz;

  • 3X Programı kapsamında düzenlenen “Gönüllülük Eğitimleri”ne katılımınız,
  • 2015-2016 Eğitim-Öğretim Döneminde toplamda (en az) 6 saatinizi “Şirket Yönetim Kurulu Toplantılarında” öğrencilere mentörlük yapmak için ayırmanız.

Eğitim Tarihi ve Saat: 05 Aralık 2015 | 10:00 – 13:00
Eğitim Yeri: D.ream – Büyükhanlı Plaza Dikilitaş Mahallesi Üzengi Sokak No:8 Beşiktaş / İstanbul

Gönüllü olmak için tıklayınız!

Hakkımızda
GENÇ BAŞARI EĞİTİM VAKFI (GBEV), gençlerde “özgüveni” ve “yapabilme duygusunu geliştirmek”, birey olarak yetkinliklerini arttırmak, istihdam edilebilen/istihdam yaratacak yeni nesiller için çalışan bir sivil toplum kuruluşu.

İlk-ortaokul ve lise öğrencileri için Girişimcilik, Finansal Okur-Yazarlık ve İş Gücüne Etkin Katılım Becerileri olmak üzere üç odaklı “yaparak öğrenme” programları tasarlıyor, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve iş dünyası gönüllülerimizin destekleriyle bu programları okullarda uyguluyoruz.

Genç Başarı Eğitim Vakfı
Adres:
Saray Mah. Ömer Faik Atakan Cad. Yılmaz Plaza No: 3 Ümraniye / İstanbul
Tel: 02165246329-48-49
E-posta: info@gencbasari.org
www.gencbasari.org
www.3xgencbasari.com

Genç Başarı Şirket Programı
16-18 yaş grubu öğrencilerimiz, mentörleri (gönüllüler) eşliğinde iş planı geliştiriyor, şirket kuruyor, ürün/hizmet üretiyor, satış yapıyor, şirketi sevk ve idare ediyorlar. 26 Hafta süren bu program sayesinde gerçek bir şirket deneyimi yaşıyorlar. Bu süreçte öğrenciler herhangi bir eğitim almıyorlar, yaparak öğreniyorlar. Biz öğretmenleri eğitiyoruz, öğretmenlerimiz okullarında “Genç Başarı” hareketini gönüllü olarak başlatıyorlar. Öğretmenlerimizin rehberliğinde, öğrencilerimiz tarafından kurulan şirketler, bir eğitim-öğretim döneminde toplam 12 şirket toplantısı gerçekleştiriyorlar. Genç Başarı Şirketleri, iş dünyası gönüllülerimizin destekleri ve rehbeklikleriyle gelişiyorlar. Eğitim öğretim dönemi sonunda düzenlenen “Genç Başarı Ticaret Fuarı”nda ürün ve hizmetlerini sergileme fırsatı bulan şirketler, jüri önünde ter döküyorlar ve “Avrupa Yılın Şirketi Yarışması”nda Türkiye’yi temsil etmek için birbirleriyle yarışıyorlar.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı