“45’lik Bar” Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

“45’lik” Avrupa’ya nostaljik pop ihraç ediyor
İstanbul Beyoğlu’nda 21 yıldır nostaljik müziklerle misafirlerini eğlendiren ’45’lik Bar’ yurt dışına açılıyor. İstanbul Bebek, Beylikdüzü ve Ankara şubeleriyle büyümeye başlayan “45’lik Bar” franchise yöntemiyle erişim alanını artırıyor. İlk franchise şubesini İzmir’de açan “45’lik Bar” çok yakında Almanya’nın başkenti Berlin’de de boy gösterecek.

HEM YURT İÇİ HEM YURT DIŞI
Berlin’de Almanlara da 70’lerin ve 80’lerin nostaljik Türk pop müziğini sevdirmeyi amaçlayan “45’lik Bar”, Hollanda Amsterdam’a da açılmayı planlıyor. Ayrıca Türkiye’de Edirne ve Bursa’da franchise şubelerin planlama çalışmaları sürüyor. “45’lik Bar” için tarihi dokusu olan mekanlar tercih edilirken işletmeciler de nostaljik müzik ruhundan anlayanlar arasından seçiliyor.

Franchising Ön Tanıtım

Türkiye’nin Nostalji temalı ilk eğlence mekanı 45’lik zincirinin bir parçası olmak ister misiniz?

2015 yılı itibariyle Türkiye genelinde 3’ü İstanbul 1’i Ankara’da olmak üzere 4 şube ve yıllık 240.000 ziyaretçi ile eğlence sektöründe emin adımlarla ilerleyen 45’lik, Franchising sürecini başlatıyor. Dönem müziklerinin en seçkin örnekleri ile haftanın 7 günü hizmet veren 45’lik, bünyesinde Türkiye’nin en büyük nostalji müzik ve video arşivini barındırmaktadır.

Genel Bilgiler
Marka: 45’lik
Sektör: Eğlence / Bar
Kuruluş Yılı: 1995
Merkez: Türkiye
Ciro Primi (Royalty Fee): Lokasyona göre değişmekte
Reklam Katılım Ücreti: Detaylandırılacaktır
Metraj: 120-250 m2

Franchising Giriş Bedeli: Lokasyona göre değişmektedir.
M2 Başına Düşen Dekorasyon Maliyeti: Detaylandırılacaktır.
Tahmini Toplam Maliyet: Detaylandırılacaktır.

45lik’in Franchising Anlaşması ile Verdiği Destekler
– Müzik Arşivleri
– Video Arşivleri
– Sosyal Medya Hizmetleri
– Web Hizmetleri
– Reklam

Başvuru sahibinde Aranan Özellikler
Yatırımcıdan beklenen, yalnızca finansal yatırım değil, 45’lik markasıyla açılabilecek farklı lokasyonlarda farklı projeler üretebilmesidir. Marka olarak yatırımcı adaylarına yer tavsiyesinde bulunulmaktadır. Yine yatırımcının, bu işten başka işi olmaması ve işinin başında uzun mesailer verebilecek kadar zamanı olması, 45lik’in yatırımcıdan beklediği en önemli özelliktir.

Çok sıkı bir eleme süreci sonunda franchise ağına katılabileceğinizi düşündüğümüz 45’lik için başvurularınızı aşağıdaki bilgileri kullanarak yapabilirsiniz.

Başvuru için: 
BEYOĞLU Yeniçarşı Cad. No:38 Galatasaray Phone: (0212) 2499727 Mobile: (0532) 5144973 Email: beyoglu@45lik.com.tr Web: http://45lik.com.tr/franchise/

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı