7. Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarı 15 Ekim’de

by Bayilik Lobisi

Doğal ve sağlıklı yaşam dünyasının en iyileri 7. Exponatura’15 Fuarı’nda 15-18 Ekim 2015 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde bir araya gelecek. Gittikçe büyüyen ve güçlenen bir sektöre hitap eden Exponatura Fuarı Türkiye’nin zengin coğrafyasından, her türlü doğal yaşam alternatiflerini sunma imkânı tanıyor.

Geçen yıllarda; konusunda, bölgenin en kapsamlı ve hedefi en doğru fuarı olarak kendini ispatlayarak bu alanlardaki potansiyelleri mükemmel bir organizasyon ile gösteren fuara, 2015 yılında, Türkiye ve Avrupa Birliği ve Ortadoğu başta olmak üzere birçok ülkeden 300 ün üzerinde katılımcı beklenmektedir.

Exponatura 2015, yurtiçi ve yurtdışında sektör profesyonelleri, iş adamları, perakende, toptancı ticari şirketler,distribütör ve temsilcilikler ve tüm ilgililer için başarılı iş yapmak adına profesyonel ortam oluşturacaktır. 7. Doğal, Organik ve Sağlıklı Ürünler Fuarına katılım için: http://www.exponatura.net/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı