9 Round Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

IKF Hafif Orta Kickboks dünya şampiyonu Shannon Hudson ve eşi Heather in vizyonu ile2008 yılında Amerikada kuruldu.Farklı bir fikir ile spor salonunda saatler harcamak yerine daha esnek zaman çizelgesine sahip harika egzersizler yapabilecekleri bir yer yaratmak istediler. Shannon un dövüş sanatları ve kickboks eğitimi ile Heather inkendi fitnes tutkusu,9Round Franchising imparatorluğunun temelinde yer alan en önemli taşları oluşturmaktadır. 9 Round fonksiyonel , kardiyovsküler . süreli ve dairesel antreman zinciri ile eşleşen kickboks temalı bir fitnes programı sunar. Bu program profesyonel dövüşcüler tarafından geliştirilen 9 zorlayıcı antreman istasyonlarından oluşan tescilli bir sistem içerir.Ayrıca iş planınınında antreman sistemi gibi takip edilmesi kolaydır.
YATIRIMCI FRANCHISE MODELİ
Mevcut işinizi veya mesleğinizi sürdürürken 9Round sahibi olun. Bu model, üyeler için başarılı bir kulüp deneyimi oluşturmak ve mal sahibi ve menajer için potansiyel yatırım getirisi oluşturmak için mal sahibi ile yönetici arasında yakın bir ortaklık kurar.

OPERATÖR FRANCHISE MODELİ
Kendi 9Round kulübüne sahip ol ve işlet. Bu model, sizin için uyanmaya ve sevdiğiniz şeyleri yapmaya hazır tutkulu bir girişimciyseniz, insanları daha güçlü ve iş hedeflerini zorlayan, sizin için idealdir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı