9. TEB Akıl Fikir Yarışması Başvuru İçin Son Günler

by Bayilik Lobisi

Türk Ekonomi Bankası bu yıl 9. kez düzenlediği ve finans alanında yenilikçi/yaratıcı fikirleri ödüllendirdiği Akıl Fikir Yarışması’nda üç farklı kategoride başvuruları toplamaya devam ediyor. Üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar, müşteriler ve tekno-girişimciler kategorisi olmak üzere 3 farklı kategoriden katılımcıların yarıştığı İcat Çıkar konseptli yarışmada, bankacılık ve finans konularına hitap eden her türlü fikir ve proje yarışacak.

Dereceye girenler finansal ödüllerin yanı sıra farklı hediyelerin de sahibi olacak. Üniversite öğrencisi ve yeni mezunlar kategorisinin kazananı Bahçeşehir Üniversitesi’nden MBA bursu, Müşteri kategorisinin kazananı Fransa Açık Tenis Turnuvası Rolland Garros’a bilet, Teknogirişimci kategorisi kazananları ise TEB Girişim Evi’ne katılım önceliği elde edecek.

Bankacılık ve finans alanında fikir ve projesini paylaşmak isteyenler, 15 Ocak 2016 tarihine kadar başvurularını icatcikar.com adresinden gerçekleştirebiliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı