Doubleshotcoffee kiosk bayilikleri veriyor

by Bayilik Lobisi

Kahve kiosk açmak isteyenler için kahve kiosk franchise veren firmalardan Doubleshotcoffee franchise şartlarını inceleyin. Avm ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kahve standı açmak düşük sermayeyle parlak fikirlerini hayata geçirip bundan başarı elde etmiş birçok kişi biliyoruz. Bunlardan biri neden siz olmayasınız? Ülkemizde en çok tüketilen içecek ne diye soracak olursak yapı ve coğrafyamızdan ötürü aklımıza ilk olarak çay ve kahve gelir. Genellikle sabah kahvaltıda çay akşam yemek sonrası kahve içmeye alışmışızdır. Harici olarak sabahları uyku açmak için ve akşamları uyku kaçırmak içinde çokça tüketilir bu iki içecek. Çay bir kahvaltının olmazsa olmazıyken kahve ise ders çalışmalı akşamları sabaha kavuşturmamız için en temel yardımcımızdır. Çay-kahve standı açmak çay ve kahve bağımlısı insanların eve, restoranlara veya kahveye gidene kadar sabretmelerine gerek bırakmayan bir alternatif olarak önlerine iyi bir seçenek sunar. Ayrıca öğrenciye de iyi bir iş imkanı sunar çünkü bu tip günübirlik çalışılabilen işlere genellikle öğrenciler rağbet gösterir. Yani kısaca söyleyebiliriz ki kahve standı yapmaya karar verdiyseniz çalıştıracak personel sıkıntınızın olmayacağı neredeyse garantidir. Çünkü hem tecrübe istemeyen hem de basit bir iş olmasından dolayı vasıfsız herhangi birinin çalışabileceği bir istihdamdır. Öğrenci tabakasına bu tip işler hem insanlarla diyaloga girerek ufkunu açıp hem de cep harçlıklarını çıkarabilmelerinden dolayı her zaman cazip gelmiştir.
Çay ve kahve kiosk açılacak yerin önemi bu işin en güzel yanında getirisinin iyi olması yanında oldukça düşük bir bütçeyle bile düşünülebilir bir iş olmasıdır. Bu işi zaten hazırda müşteri potansiyelleri oldukça yüksek olan Alışveriş Merkezlerinde idame ettireceğimiz için insanlar belki size ilk gün yabancı gibi davranacak ancak ikinci gün sizi o AVM’nin bir parçası olarak göreceklerdir. Hatta güler yüzlü ve hoş bir hizmet sunarsanız bulunduğunuz katın maskotu olmanız bile muhtemel. Ancak kahve bayilik standı yerinizi iyi seçmeniz belirlemeniz gerekiyor. Bu doğrudan satışınızı etkileyecek hayati bir etkendir. Eğer ki teknoloji mağazalarının çoğunlukta bulunduğu katın alakasız bir köşesinde bu standı açarsanız çok bir satış beklemeyin. Hatta çalıştırdığınız personelin günlük ücretini ödeyecek geliri bire elde edemeyebilirsiniz. Ancak giyim mağazalarının hizmet verdiği bölgelerde bu standı kurup güler yüzlü hoşsohbet birini de servis hizmeti için görevlendirirseniz avuçlarınız o saniye kaşınmaya başlayabilir, bu gelecek olan paranın habercisidir. Takdir edersiniz ki alışveriş zevkli olduğu kadar yorucu bir iştir. Gezip dolaşıp akıldaki gibi bir kıyafet bulması ayrı bir dertken onun üzerimize uygun bedenini bulup kabinlerde denemesi ayrı bir yorgunluktur. Bu yorgunluğun en iyi gidericisi ise hiç şüphesiz hiç beklenmeyen şekilde bulunan bir kahve olacaktır. Hele birde fiyat diğer bilindik markaların yarısı küçüklüğündeyse değmeyin müşterinin keyfine, güzel geçen bir alışveriş sonrası içilen güzel bir kahve kadar zevk veren çok az şey vardır hiç şüpheniz olmasın.

Doubleshotcoffee firması Kahve Kiosk’u için hazırlıklarını tamamladı. Kahve Kiosku ile bayilikler verecek olan markanın toplam yatırım bedeli 150.000 TL + Kdv olarak hazırlandı. Kahve kioskları için ön sipariş toplayarak 20 gün içersinde kurulumu gerçekleştiriyor.

Kahve Kiosku Bayiliği paketinde bulunan tüm özellikler
1- Kahve Kiosku (300 Kilo Boş Ağırlığı) Yalıtımlı Polikarbon
2- Kahve yapım ekipmanları ve makinesi
TAM OTOMATİK ESPRESSO KAHVE MAKİNESİ
KAHVE DEĞİRMENİ
FİLTRE KAHVE MAKİNESİ
TEZGAH ALTI BUZDOLABI, CAM KAPILI
BAR BLENDER-MANUEL
UGOLİNİ SOĞUK İÇECEK DİSPENSERİ
TITANIUM INOX 2 DEMLİKLİ ELEKTRİKLİ
PASLANMAZ DEMLİK 3 NUMARA
BUZ MAKİNELERİ – ICETECH
KAHVE POSASI ÇEKMECESİ
TAMPER SETİ
SÜT POTU
3- Kahve malzemeleri ve take away bardakları.
4- Kahve Kiosku reklam giydirmesi ve kioskun içerisinde kullanılacak olan otomasyon yazılımı
5- Klima ve bilgisayar yatırımcı tarafından tedarik edilecektir.
6- İlk satış ürünleri

Kahve Kioskunda Satılacak Olan Ürünler Listesi
Espresso, Filtre Kahve, Türk Kahvesi
Kenya, Kolombiya, Kosta Rika ve Etiyopya gibi yöresel kahveler
Aromalı Kahveler, Damla sakızlı Türk Kahvesi
Sahlep, Chai Latte
Sıcak Çikolata
Frappe
Milkshake Grubu, Frozen Grubu
Doubleshotcoffe’nin hazırladığı kahve kiosk ile üniversiteler, alışveriş merkezleri, işlek caddeler, dinlenme tesisleri ve eğlence merkezleri gibi bir çok alanda satış yapılabiliyor. Firma ürün tedariğini kendisi sağlıyor ve girişimciye satış hakkında eğitim veriyor.

Doubleshot Kahve Kiosk’u bayiliği alan girişimciden İsim bedeli olarak 10,000$ ve aylık 1000TL reklam katkı payı alınmaktadır. Yatırımın en kısa sürede geri dönüşünü sağlayabileceğiniz bu bayilik modeli için bize aşağıdaki formdan, info@doubleshotcoffe.com.tr  adresinden ve franchise hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

0 545 267 14 48

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı