ABD’li Gayrimenkul Devi ERA Türkiye, Yatırımcılarına Yüzde 100 Başarı Sözü Veriyor

by Bayilik Lobisi

ERA Gayrimenkul Türkiye, yatırımcı adaylarına yüzde 100 başarı sözü veriyor. Türkiye’dekifaaliyetlerini iki yıldır sürdüren ERA’nın bugüne kadar sattığı ofis sayısı 47’ye ulaştı.

MEB sertifikalı kurs
ERA Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, “Gayrimenkul şu anda olduğu gibi önümüzdeki süreçte de en karlı yatırım aracı olmaya devam edecek. Biz de sahip olduğumuz güçlü merkez ofis ve şuan sayısı 47’ye ulaşan ofislerimizle bu süreçte yer alacağız” dedi. Baygan, şunları söyledi: “Türkiye’nin ilk gayrimenkul akademisi ERA Akademi’de, sektörde bir ilk olan “ERA Clinic” ve “ERA Coaching” hizmetlerinin de dahil olduğu güçlü eğitim modeli ile ofislerinin karşılaşabileceği sorunlar ile ilgili çözüm üretiliyor.
Gayrimenkul sektöründe kaliteli, eğitimli ve profesyonel kadroların yetiştirilmesi amacıyla oluşturulan kurs açtık. ‘Emlak Reklam ve Araştırma Kursu’nun üç farklı MEB onaylı sertifika programı üzerinde eğitim veriyoruz.

Kurstan başarı ile mezun olan kursiyerler MEB onaylı sertifikalarını almalarının haricinde gayrimenkul sektöründe kurumsal marka çatısı altında çalışma imkanına da kavuşacak. ERA Türkiye olarak, değişim gösteren bütün dinamikleri takip etmek ile birlikte ofislerimizi ve genel merkezimizi yaşanabilecek değişikliklere karşı uyarmakta ve buna göre iş planları oluşturuyoruz. Amacımız, her türlü ekonomik değişikliğe karşı gelişimimizi artırmak ve ‘Kaliteli Yatırım Danışmanlığı’ görevimizi sürekli yerine getirmek” diye konuştu.

Kıbrıs’ın ‘master franchise’ı oldu

ERA Gayrimenkul Türkiye, ülke dışına çıkarak ilk uluslararası adımını da attı. ERA Global’den ‘Kıbrıs Master Franchise’ haklarını alan ERA Türkiye, sektöründe bir ilki gerçekleştirerek Kıbrıs Adası’nın tamamında, yani hem KKTC’de hem de Kıbrıs Rum kesiminde ofis açmak üzere yetki kazanmış oldu. ERA Türkiye, bu işbirliğinin ardından Kıbrıs’ta ilk ofis anlaşmasına da imza attı. KKTC pazarına yönelik bilgi de veren Baygan “Avrupa’daki konut fiyatları ile karşılaştırıldığında tam bir fırsatlar diyarı olan Kuzey Kıbrıs, Akdeniz iklimi, uzun yaz mevsimi ve doğal güzellikleri ile de uluslararası konut yatırımcısının dikkatini çekiyor. Kuzey Kıbrıs gayrimenkul piyasası 2014 sonrası İstanbul’dan sonra yerli ve yabancı yatırımcıların gözdesi olmaya başladı. En fazla konut alanların başında İngiliz, Rus, Arap, İsviçre, Finlandiya ve Norveçli’ler Türkler’den sonra başı çekiyor” dedi.

En karlı sektörlerin başında geliyor

Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu bölgesinin en başarılı markalarından olan ve dünyada 3 bini aşkın ofise sahip ERA’nın Türkiye Koordinatörü Mustafa Baygan, şirketin iki yıldır faaliyette olduğu Türkiye’de şimdiye kadar 47 ofis satıldığını hatırlattı. Yeni anlaşmalarla beraber yılsonuna kadar 70 ofis açmayı planladıklarını anlatan Baygan, “Türkiye genelinde franchise yoluyla büyümeye devam ediyoruz. ERA merkezin Türkiye’ye desteği tam. ERA, Eğitim Akademisi ve uygulama ofisiyle yatırımcılarına yüzde 100 başarı sözü veriyor” diye konuştu.

Era Türkiye Franchise Fırsatlarını Görmek İçin Bu Yazımızı Göz Atabilirsiniz

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı