Abide Kebap Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Gıda sektörünün değerli markalarından Abide Kebap franchise veriyor.

Şirketimiz güvencesi ile yapacağımız ticari iş ortaklığından memnuniyet duyacağımızı başta belirtmek isteriz. Yenilenen yönetim kadromuz ve heyecanlı ekibimizle siz değerli iş ortaklıklarımız yapacağımız güç birliği, geçmişte yapılan başarılara kat ve kat daha fazlasını birlikte ekleyerek keyifli ve karlı bir ticari yatırım içerisinde olmaktan sizde memnun olacasınız.

Marka sahibi olmanın sadece bayim var ve para kazanıyorum mantığı ile değil, yeni ve mevcut yatırımlardan elde ettiğimiz gelirleri, tekrar işimize yatırım yaparak sizlerle yeniden paylaşmayı hedefleeyen ticari bakış açımız, siz değerli iş ortaklarımızın da kendini güvende hissetmesini sağlamakla beraber, bu paylaşım huzurunu yaşamanızı da sağlayacaktır.
Hazırlıklarını tamamlamış olduğumuz birlikte hareket etme kuralları,(ekipman ve sarf malzeme bütünlüğü, reklam ve tasarım çalışmaları vb) hayata geçirilmeye başlamış olup, marka vizyonumuzda da belirttiğimiz gibi TÜRKİYENİN LEZZET ABİDESİ olma yarışımız yenilenmiş ve disipline edilmiş profesyonel kadromuzla start verilmiştir. Ticaret ve yatırım planı yapmanın sadece para harcamak ve para kazanmak olmadığını, bu yarışın içinde bağlılık ve her zor koşulda birlikte hareket edildiğini bizimle gireceğiniz bu ticari aile çatısı altında çok daha net görebileceksiniz. Sizlerde Maksimum Güven, Kusursuz Kalite, Kusursuz Lezzet ve Mutlu Başarılı ekip politikası ile keyifli bir ticari yatırım yapmak isterseniz bizlerde bu bakış açısında bir yatırımcı ile tanışmaktan memnuniyet duyarız.

Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Anahtar teslim bütün sistemler kurulmuş vaziyette
Bayilik / Franchise Şartları: 45m-70m arası = 3,000tl metre kare fiyatı 70 ve üzer = 2,500tl metre kare fiyatı
Hedef Bölgeler : muhtelif büttün illerde avm”lerde
Reklam Katılım Ücreti : broşür,insert ve baskılı ürünler ücrete tabi
Gelirden Pay : %4

Abide Kebap Franchise başvuru formu için; ABİDE KEBAP FRANCHİSE BAŞVURUSU

abide kebap şubeleri

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı