Acıcık Çiğ Köfte Ve Helvani Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

ACICIK, bitkisel, hiçbir katkı malzemesi kullanmadan, üretiminden itibaren takip ederek tedarik ettiği tamamen doğal ve seçkin malzemelerden HACCP ve HELAL sertifikalarına sahip merkezinde üretilen ayrıcalıklı çiğköfte markasıdır.
Perakende franchise ve bayilik sistemiyle en doğal hali ile ürünlerini tüketicisine sunmaktadır.

Kurumsal Otel, Okul ve etkinliklerde toplu alımlardan sertifikalı üretimini uygun fiyat ve kalite sandartı ile kurumsal müşterine sunmaktadır.

Tarihteki anlamını kaybetmeden, etsiz ve etsuyu gibi katkı maddeler kullanılmadan HACCP ve HELAL sertifikalı üretim tesislerinde hazırlanmakta.

VİZYONUMUZ
ACICIK ÇİĞKÖFTE ile tüm dünyaya Türk damak tadını tanıtmak ve sevdirmektir.

MİSYONUMUZ

Tüketicilerimizin sağlığı ana çerçevesinde, doğal – organik malzemeler kullanarak, hijyen ortamda üretilmiş, vücuda dost ürünler üretmek. Bu ürünler ile özenli servis hizmetini birleştirerek müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılarken, sürekli dinamik tuttuğumuz toplam kalite süreci ile de tedarikçilerimiz ve tüm çalışanlarımızla beraber maksimum performansı sağlamaktır.

Piyasada tüketilen çiğ köfteler, ya merdiven altı tabir edilen, sağlıklı olmayan koşullarda üretilmekte (bu şekilde üretilen çiğ köfteler, zaten üretildiği yerde tüketilmesi zorunludur ve hijyeni her zaman soru işaretidir.) ya da sadece karlılık hedefli fabrikasyon üretimlerdir.

Bu şekilde üretilen çiğ köfteler ise, bulgur, su, çeşitli koruyucu ve renklendiricilerin bolca kullanıldığı, lezzet yoksunu ürünlerdir. %50 -65 oranında su kullanarak üretim yapan bu çiğ köfte “marka”ları, et bulyon üreticilerinin de en iyi müşterileridir.

Bu yüzden, yiyenin damağına yapışan, yutkunmayla bile gitmeyen, kimyasal tatlı, bir karışım “çiğ köfte” olarak sunulmaktadır. Bu tip çiğ köftenin vücuttaki yolculuğu, verdiği rahatsızlıkla kolayca takip edilebilir.

VEJETERYAN ÜRETİM

TÜM ÜRÜNLERİMİZDE ZEYTİNYAĞI KULLANIMI

ADRESE TESLİM ÇİĞKÖFTE

KATKI MADDESİZ ÜRETİM

AB STANDARTLARINDA ÜRETİM

HACCP SERTİFİKALI ÜRETİM

Acıcık Çiğköfte noktaları müşterilerine Organik, Helal ve Vejetaryen Çiğköfte deneyimini sunmak üzere hiçbir katkı malzemesi ve hayvansal katkı kullanılmadan imal edilmiştir.

Acıcık Satış noktaları, ne yediğine önem gösteren ailelerin ve bireylerin tercih ettiği yerlerdir. Acıcık ın sunduğu tüm ürünleri, devletin öngördüğü gıda kodeksine uygun, hijyen şartlarda üretilmiş ve geçerli sertifikalara haizdir.

Acıcık satış noktaları, ürün kalitesini ve değerlerini yansıtan, renkli ve iyi aydınlatılmış mekanlar içerisinde hem lezzetli hem de yüksek kaliteli ikramlar olduğunun mesajını verir.

Müşteriler dükkanları güçlü beklentilerle ziyaret eder. Acıcık franchise’leri bu beklentileri fazlasıyla karşılar, Acıcık ürünlerini kaliteli hizmetleriyle müşterilerine sunar. Acıcık Çiğköfte dükkanlarında Çiğköfte, İçli Köfte çeşitleri, Yöresel tatlılar, soğuk sıcak içecekler gibi birçok benzersiz lezzet sunulur.

Acıcık franchiser olmakla, hem Türkiye’nin tanınan ve sevilen markalarından birinin desteği ile insanların gülümsemesine neden olacak hem de yatırımınızın karşılığını hemen almaya başlayacaksınız.

Güçlü destek

Acıcık doğru noktanın seçilmesinden eğitim, operasyonlar, pazarlama ve teknik desteğe kadar her konuda franchisee’lere yardım eder. Acıcık, güçlü ve tecrübeli ekibi ile, sadece açılış dönemimde değil tüm çalışma süresince yanınızda olup, işinizin her aşamasında destek olur.

Franchise Şube açılmada izlenecek yol :

1. ACICIK ÇiĞKÖFTE, helal ve organik lezzetini geniş kitlelere daha hızlı bir şekilde ulaştırmak ve girişimcisini desteklemek için franchise bedelini almamaktadır.

2. Açılması düşünülen işyerinin adresi ve birkaç açıdan görseli ile birlikte, internet üzerinden, telefon ya da bizzat merkezimize talebinizi iletirsiniz.

3. Franchise koordinatörlüğümüz sizinle irtibata geçerek uygunluk konusunda incelemesini yapar.

4. Franchise Koordinatörlüğümüz tarafından verilecek uygun raporundan sonra sizinle ACICIK ÇİĞKÖFTE arasında franchise sözleşmesi yapılır.

5. ACICIK şubesi, ACICIK kontrolünde, konseptimize uygun dekorasyonu ve tüm kurulum giderleri sizin tarafınızdan yapılır. (talep edilirse ACICIK tarafından bedeli peşin alınmak sureti ile anahtar teslim şube açılır)

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Temsilcilerimizden Bayiliklerle ilgili genel bilgi almak için iletişime geçebilir ya da info@bayiliklobisi.com mail adresine mail atabilirsiniz.

× WhatsApp Danışma Hattı