Acıcık Çiğ Köfte Bayilik

by Bayilik Lobisi

Bayilik veren çiğköftecilerin önde gelen firmalarından ACICIK markası bitkisel, hiçbir katkı malzemesi kullanmadan, üretiminden itibaren takip ederek tedarik ettiği doğal ve seçkin malzemelerden HACCP ve HELAL sertifikalarına sahip merkezinde üretilen ayrıcalıklı çiğköfte markasıdır.
Kurumsal otel, okul ve etkinliklere üründe veren firmamız uygun maliyetlerde bayilik vermektedir.

Piyasada tüketilen çiğ köfteler, ya merdiven altı tabir edilen, sağlıklı olmayan koşullarda üretilmekte ya da sadece karlılık hedefli fabrikasyon üretimlerdir.

Bu şekilde üretilen çiğ köfteler ise, bulgur, su, çeşitli koruyucu ve renklendiricilerin bolca kullanıldığı, lezzet yoksunu ürünlerdir. %50 -65 oranında su kullanarak üretim yapan bu çiğ köfte “marka”ları, et bulyon üreticilerinin de en iyi müşterileridir.

Bu yüzden, yiyenin damağına yapışan, yutkunmayla bile gitmeyen, kimyasal tatlı, bir karışım “çiğ köfte” olarak sunulmaktadır. Bu tip çiğ köftenin vücuttaki yolculuğu, verdiği rahatsızlıkla kolayca takip edilebilir.

Acıcık Satış noktaları, ne yediğine önem gösteren ailelerin ve bireylerin tercih ettiği yerlerdir. Acıcık ın sunduğu tüm ürünleri, devletin öngördüğü gıda kodeksine uygun, hijyen şartlarda üretilmiş ve geçerli sertifikalara haizdir.

Markamızk franchise’leri bu beklentileri fazlasıyla karşılar, ürünlerini kaliteli hizmetleriyle müşterilerine sunar. Çiğköfte dükkanlarında Çiğköfte, İçli Köfte çeşitleri, Yöresel tatlılar, soğuk sıcak içecekler gibi birçok benzersiz lezzet sunulur.

Acıcık franchiser olmakla, hem Türkiye’nin tanınan ve sevilen markalarından birinin desteği ile insanların gülümsemesine neden olacak hem de yatırımınızın karşılığını hemen almaya başlayacaksınız.

Bayilik desteklerimiz

Acıcık doğru noktanın seçilmesinden eğitim, operasyonlar, pazarlama ve teknik desteğe kadar her konuda franchisee’lere yardım eder. Markamız güçlü ve tecrübeli ekibi ile, sadece açılış dönemimde değil tüm çalışma süresince yanınızda olup, işinizin her aşamasında destek olur.

Franchise Şube açılmada izlenecek yol :

1. ACICIK ÇiĞKÖFTE, helal ve organik lezzetini geniş kitlelere daha hızlı bir şekilde ulaştırmak ve girişimcisini desteklemek için franchise bedelini almamaktadır.

2. Açılması düşünülen işyerinin adresi ve birkaç açıdan görseli ile birlikte, internet üzerinden, telefon ya da bizzat merkezimize talebinizi iletirsiniz.

3. Franchise koordinatörlüğümüz sizinle irtibata geçerek uygunluk konusunda incelemesini yapar.

4. Franchise Koordinatörlüğümüz tarafından verilecek uygun raporundan sonra sizinle ACICIK ÇİĞKÖFTE arasında franchise sözleşmesi yapılır.

5. ACICIK şubesi, ACICIK kontrolünde, konseptimize uygun dekorasyonu ve tüm kurulum giderleri sizin tarafınızdan yapılır. (talep edilirse ACICIK tarafından bedeli peşin alınmak sureti ile anahtar teslim şube açılır)
Bayilik için farmu doldurabilir veya 0 545 267 14 48 numaralı hattan bizlere ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı