Acvit Kozmetik Bayilik Vermeye Devam Ediyor

by Bayilik Lobisi

Acvit Kozmetik 1999 yılında kurulmuş bir firmadır. İnsana insan olduğu için değer veren bir anlayışla yola çıkmış, kendisine özen gösteren müşterilerini güzelleştirerek ve özgüvenini arttırarak yoluna devam etmektedir.

Acvit Kozmetik, kendisine özen gösteren, değer veren, yaşamının her anında iyi görünmek ve mutlu olmak isteyen herkesin güzellik deneyimini keyifle yaşadığı eşsiz bir yerdir. Uzun zamandır Türkiye ve Dünya’yı çarpıcı ve yenilikçi markalarla buluşturan “Türkiye’de o marka yok ki” cümlelerinin tarihe karışmasına neden olan ve aradığınız pek çok ürünü Avrupa fiyatları ile aynı fiyatlarla bulabileceğiniz markadır.

Acvit Kozmetik çağrı merkezlerinde, konusunun uzmanı ve tüm sorularınızı mutlulukla yanıtlayacak danışmanlarından yardım alabilirsiniz. Acvit Kozmetik özgüvenin, yeniliğin, farklılığın, mükemmelliğe ulaşmanın arayışı ile gelişen ve yaşayan bir markadır. Size özel bakım uygulamaları, yenilikleri takip eden eğitimli danışmanları size her an yeniliğe ve değişime hazır renkli bir atmosfer deneyimi yaşatır.

Kozmetik sektörünün öncülerinden Acvit Kozmetik ürün çeşit ve sayısını her geçen yıl daha da artırarak müşterilerine daha çok ürün seçeneği sağlamaktadır. Şu anda 101 çeşit ürün gamımızla hizmet vermekteyiz.

Değerlerimiz
· Tüm faaliyetlerinde daima dürüst olmak.
· Müşterilerine daima saygılı davranmak.
· Sorumluluk bilincini üst düzeyde tutarak kaliteyi arttırmak.
· Müşteri odaklı çalışma ilkesini sürekli ön planda tutmak.
· Sürdürülebilir Doğa ve Çevreyi korumak.
· Tüm faaliyetlerinde yasal mevzuatlara uygun hareket etmek.
· Kullanmadığımızı Satmıyoruz!

Acvit Kozmetik her ürettiği üründe ARGE çalışmalarına büyük önem vermektedir. Üretilen her ürün en az 150 tüketiciye denettirildikten sonra satışa sunulmaktadır. Bir alan bir daha alsın, çevresine pozitif anlatsın mantalitesi ile hareket etmekteyiz. Bizim en büyük sermayemiz kaliteli ürün gamımız ve pozitif tüketici fısıltısıdır.

En Büyük Sermayemiz Kaliteli Ürün gamımız ve pozitif halk fısıltısıdır. 1999 yılından bu yana ortaya koyduğumuz performans ve yaptığımız reklamlar milyonların Acvit Kozmetikle buluşmasına vesile olmuştur. Reklamla Acvit Kozmetik kullanıcısı olan tüketicilerin yanı sıra tavsiye ile de daha fazla kişi Acvit Kozmetik kullanıcısı olmuştur.

Kullanıcımız 5 Milyonu Aşmıştır.
Acvit Kozmetik kendisine oluşturduğu portföy ve sabit tüketici sayısı 5 milyonu aşmıştır. Bütün kozmetik markalarından daha kaliteli olduğunu ve daha fazla satılacağını ilerleyen zamanda fark edeceksiniz.

Ürünlerimiz Yüzyılın Harikası Polifenol Teknoloji Kullanarak Üretilmektedir.
Doğal kozmetik ürünlerimiz yüzyılın muhteşem buluşu olan polifenol teknoloji kullanılarak özenle üretilmektedir. Müşteri memnuniyeti konusunda ciddi çalışmalarla sıfır memnuniyetsizlik ilkesi bizim için en önemli değerlerdendir. Farkımız çevreci oluşumuz ekolojik açıdan sürdürülebilir nitelikte olmasına özen göstermekteyiz. Ürünlerimizin klinik araştırmalarında ve test aşamasında hayvanlar üzerinde deneyi yapılmamaktadır.

Misyonumuz:
Kendisine değer verenlerin vizyonunun tamamlayıcısıyız.

Vizyonumuz:
Türkiye’de ve Dünya’da bütün insanları ACVİT’le buluşturmaktır.

Acvit Kullanmak ve Acvit’le çalışmak keyftir.

Detaylı Bilgi İçin:
http://acvit.com.tr/

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı