Ahmet Uslu Döner Bayilik

by Bayilik Lobisi

Ahmet Uslu Döner Franchise
Et yemeyen kalmasın sloganı ile çıktığımız bu yolda amacımız kaliteyi ucuz fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır. Kıymasız %100 dana etiyle hazırlanan yaprak döner ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirledik. İş disiplinimizden taviz vermeden halkımızın yoğun talepleriyle birlikte çok kısa sürede 28 bayi sayısına ulaşılmıştır. Harika lezzet ve mükemmel fiyatın birleştiği yer olan firmamız franchise fırsatı sunmaktadır.

Neden Biz?
Kıymasız %100 dana yaprak döner eti ve oluşturduğumuz self servis yöntemi sayesinde bayilerimizin kazançlarında gözle görülür düzeyde artışlar sağladık. Bu anlayış sayesinde gereksiz masraflar yapılmamış ve bayilerimizin kar marjları yükselmiştir. Dükkan tasarımlarımız özellikle çağımızın şartlarını ve isteklerini karşılayacak şekilde modern bir anlayışla mimarlar tarafından özel olarak tasarlanmıştır.

Ahmet Uslu Döner Franchise / Bayilik Bilgileri
Etlerimiz kıymasız %100 dana etidir
Etlerimiz Türkiyenin dev markasının tesislerinde özel marinasyonla hazırlanmış şekilde sevkiyatı yapılmaktadır
Dondurulmuş ürün kullanmıyoruz
Sağlığa uygun ürünler sunuyoruz
Uygun fiyata %100 yaprak et döner satıyoruz
Etlerimiz özel kasalar içinde marine edilmiş, sinirlerinden ayıklanmış, yaprak şeklinde taze et olarak şubelere sevkiyat yapılır ve ustalarımız tarafından günlük şişe takılmaktadır
Döner ekmeği anlaşmalı fırınlar tarafından özel hazırlanmış olup ve günlük taze olarak şubelerimize sevkiyatını yapılmaktadır
Franchising bedeli olarak 75.000 TL + KDV alıyoruz
İnşaat ve kurum desteği sağlıyoruz
Lokasyon ve yer desteği konusunda teknik destek imkanı sunuyoruz
Dükkan iç ve dış alanlarda tabela ve reklam giydirme desteği veriyoruz

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı