Alfemo Bir Günde İki Farklı Şehirde Mağaza Açtı

by Bayilik Lobisi

Türkiye mobilya sektörünün lider markalarından Alfemo, geçtiğimiz Cuma günü saat 13.30’da Malatya’da; saat 16.30’da Elazığ’da olmak üzere 2 Konsept Mağaza açılışı birden gerçekleştirdi.

Malatya Alfemo mağazasının açılış töreninde; Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu başta olmak üzere Alfemo üst düzey yöneticilerinin yanı sıra Yeşilyurt Kaymakamı, Esnaf ve Odalar Başkanı, Yeşilyurt eski belediye başkanı hazır bulundu. Açılışa özel ekstra indirim fırsatı sunan mağazaya, Malatyalıların ilgisi de ilk günden oldukça yoğundu.

Alfemo’nun hızla büyüyen Bebek&Çocuk&Genç Mobilya markası Kids&Teens’in sayısı hızla artan mağazalarına Elazığ’da bir yenisi eklendi. Kids&Teens Elazığ’ın açılışı saat 16.30’da Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ milletvekilleri ve kentin ileri gelenleri ile Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu başta olmak üzere Alfemo üst düzey yöneticilerinin katılımıyla gerçekleşti. Mağazada açılışa özel bir kampanya ile GPs Racer Araba Karyola kısa bir süre için sadece 990 TL’den satışa sunuluyor.

alfemo-bir-gunde-iki-farkli-sehirde-magaza-acti

Benzer İçerikler

1 comment

hekim yağız 23 Ocak 2016 - 21:37

Alfemo bayilik için hangi şartları istiyor?

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı