Alfemo Son 3 Ayda Bayi Sayısını Katladı

by Bayilik Lobisi
alfemo ramazan

Alfemo, son 3 ayda Türkiye genelinde açtığı toplam 22 bin metrekarelik Alfemo Concept mağazaları için 27 milyon Türk Lirası tutarında yatırım yaptı. Alfemo’dan yapılan açıklamada, Şirket Türkiye’de açtığı mağazalara hızla yenilerini ekleyerek 2015 yılında başlattığı mağazalaşma atağını sürdürüyor. Alfemo, çok sayıda ürünü aynı çatı altında buluşturan konsept mağaza zincirlerini hızla genişletiyor.

Alfemo, geçtiğimiz 3 ayda Türkiye’nin farklı şehirlerinde 27 milyon TL değerinde yatırım yaparak toplam 22 bin metrekarelik Alfemo Concept mağazası açtı. Alfemo’nun, Yalova, Salihli, Malatya, Eskişehir, Bodrum, Ankara, Kuşadası ve Trabzon’daki yeni bayileri hizmet vermeye başladı. Şirketin, çocuk ve genç odası markası Kids&Teens’in Türkiye genelindeki mağazalarına da yenileri eklendi. Çorlu, Kuşadası, Ankara ve İstanbul’da açılan yeni Kids&Teens mağazaları gençlere ve çocuklara farklı renklerde mobilya seçenekleri sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Alfemo Genel Müdürü Ramazan Davulcuoğlu, sahip oldukları 20 yıllık tecrübe ile mobilya sektöründe tasarım mobilyanın ve yeniliklerin öncüsü olmayı başardıklarını belirterek, perakende mağazacılığına dünya standartlarında yeni bir soluk getirdiklerin i ifade etti. Davulcuoğlu, şunları kaydetti:

“Alfemo olarak yenilik ve yatırım odaklı yaklaşımımızı sürdürüyoruz. Bayileşme için son 3 ayda 27 milyon TL’lik yatırım yaptık. Mağazalaşmayı da aynı hızla devam ettirmeyi hedefliyoruz. Yakın hedefimizde yıl sonuna kadar gelen yoğun bayilik taleplerini akıllı ve hızlı bir şekilde değerlendirerek mevcut mağaza sayımızı artırmak için kesintisiz ilerlemek var.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı