Altın Emlak Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

25 (yirmi beş) ilde 110 (yüz on) Temsilciliği ile Türkiye genelinde faaliyet gösteren ALTIN EMLAK, tüm altyapısı ve uzmanlığı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış tek emlak zinciridir. Ofislerinin personelden hukuka, eğitimden pazarlamaya kadar tüm ihtiyaçlarına merkezden anında yanıt verebilen ALTIN EMLAK markası, Türkiye’nin en gelişmiş network ağına sahip lider franchise zinciridir. ALTIN EMLAK Temsilcilikleri sahip oldukları bilgi ve altyapı ile müşterinin tüm taleplerine zaman ve bölge sınırlaması olmaksızın bulundukları yerden yanıt verebilen özel bir sisteme sahiptirler.

Altın Emlak Franchise bedeli : 40.000 TL + KDV ayrıca kârdan pay alınmıyor, kazancın tamamı franchise’a ait oluyor.Öncelikli olarak : İstanbul , izmir , Ankara, Kayseri , Çanakkele , Edirne , Kocaeli , Denizli , Samsun , Diyarbakır franchise ve Türkiye geneli temsilcilikler vereceklerini ifade eden şirket yeni girişimci adaylarını Altın Emlak sistemine davet ediyor.

Detaylı Bilgi İçin: www.altinemlak.com.tr/ 0212.654.17.60 – 0505.753.83.77

Benzer İçerikler

1 comment

Girişimciyim 15 Mart 2017 - 18:43

Altın emlakla alakalı bankalarla sorunlu, franchise’a destek vermiyor gibi olumsuz şeyler duydum. Bu gerçekse neden hala reklamları var

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı