Amerika’nın Medya Gurusu 1 Şubatta İstanbul’da

by Bayilik Lobisi

Amerika’nın ünlü Televizyon yorumcusu ve Internet gurusu Ari Zoldan Ortadoğu Medya Turu kapsamında İstanbul’daki girişimcilerle buluşuyor. Bütün kaynaklarınızı ve enerjinizi startup’ınızı hayata geçirmek için harcadınız. Peki yayılması için ne yapmanız gerekiyor? Hayalinizdeki talebi yaratmanın püf noktası nedir? Yabancı yatırımcıların dikkatini çekmek için medyayı nasıl kullanabilirsiniz? Televizyon, Radyo veya basılı medyada nasıl yer alabilirsiniz? Bu etkinlikte Ari Zoldan’ı medya gurusu yapan medya growth hacking taktiklerini kendinden öğrenme fırsatını yakalayacaksınız.

Fox TV, CNN ve CNBC’de teknoloji, iş dünyası ve yükselen trendler konusunda uzman yorumları yapan, Beyaz Saray ve BM’de basın üyesi olan Amerika’nın ünlü televizyon yorumcusu Ari Zoldan Ortadoğu Medya Turu kapsamında İstanbul’daki girişimcilerle buluşuyor.

Ari Zoldan Ortadoğu Medya turu kapsamında medyada yer almanın püf noktalarını girişimcilerle paylaşmak için 1 Şubat 2016 günü saat 19.00 – 22.00 saatleri arasında  Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezine geliyor.

“Hayalinizdeki talebi yaratmanın püf noktası nedir? Yabancı yatırımcıların dikkatini çekmek için medyayı nasıl kullanabilirsiniz? Televizyon, Radyo veya basılı medyada nasıl yer alabilirsiniz?” gibi konuların konuşulacağı etkinliğin konuşmacıları; Ari Zoldan, İsmail Hakkı Polat, (Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya Bölümü Başkanı) ve Fana Harper-Tyson (Istanbul Startup Girl blogunun sahibi)

Bilet satın almak için; Etkinlik Sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı