Anadolu fit club bayilik

by Bayilik Lobisi

Osmaniye’de faaliyet gösteren Anadolu Fit Club hizmet verdiği müşteri kitlesini genişletmek için bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Sağlıklı yaşam ve spor merkezi olarak hizmet vermek amacıyla yola çıkan firma sporu hayatının bir parçası haline getirmenin öneminin bilincinde olan herkese hitap etmektedir. Bu da Anadolu Fit Club’ın müşteri kitlesini ve marka değerini artırmaktadır. Müşterilerine doğru spor ve doğru beslenmeyi aynı anda sunan firma titiz çalışmalarının karşılığında yüksek müşteri memnuniyeti ile almaktadır.

Siz de spor salonu bayilikleri almayı düşünüyorsanız Anadolu Fit Club bayilik şartları ile ilgili hazırladığımız yazımızda soru işaretlerinizi azaltabilirsiniz.

Anadolu Fit Club BayilikŞartları

Firma özellikle Anadolu şehirlerinde bayilik açmak isteyen girişimciler için bayilik bedelini makine ekipmanı hariç bir defaya mahsus 6500 TL+KDV olarak belirtmektedir. Bununla birlikte ekipman tercihlerine göre fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Ekipman seçimi ve temini bayiler ile birlikte belirlenmektedir. Ortalama olarak bayan bölümü için 32.500 TL + KDV, erkek bölümü için de 32.500 TL +KDV alt rakam olarak belirlenmektedir. Firma girişimcilerinden reklam katılım ücreti de almamaktadır.

Anadolu Fit Club bayilik almak için minimum 100 m2’lik bir alan gerekmektedir. Bu alandan minimum 40 m2 spor bölümü için ayrılacak; kalan alanda da 1 soyunma odası, 2 duş ve tuvalet, cafe konumlandırılacaktır. Firma şubelerinin yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde bulunmasını tercih etmektedir.

Girişimcilerinde spor eğitimine sahip olma koşulu aramayan Anadolu Fit Club’ın en büyük beklentisi güler yüzlü, çözüm odaklı ve pozitif yatırımcılar ile birlikte yolculuğuna devam etmektir.

Anadolu Fit Club BayilikDestekleri

Anadolu Fit Club girişimcilerine şube açılışında ve sonrasında destek olmaya devam etmektedir. Şubeye özel organize edilecek standlar, pazarlama çalışmaları ve üye listesi ile destek verilmektedir. Yurt çapında anlaşmalı olunan pek çok kurum müşterisine ve çalışanına ulaşma şansı olan bayiler kısa sürede karlı bir işletmeye sahip olabileceklerdir. Ayrıca Anadolu Fit Club’ın uyguladığı ve başarısı kanıtlanmış pazarlama yöntemleri ile de bayilerini sürekli olarak desteklemeye devam etmektedirler. Firmanın hem bay hem de bayan müşterilere hitap ediyor olması hem marka değerini hem de potansiyel müşteri kitlesini artırmaktadır. Firma profesyonel ekibi aracılığı ile girişimcilerine yalnızca açılış esnasında değil sonrasında da destek olmaya devam etmektedir. Girişimcilere yer bulma, şube tabela/cephe giydirme ve iç dekorasyon konularında da destek sağlanmaktadır.

Firma her yaştan insana spor yapma imkanı sağlamakta aynı zamanda girişimcileri desteklemek amacı ile anlaşmalı bankaları sayesinde özellikle kadın girişimcilere iş sahibi olma fırsatı sunmaktadır. Kredi şartları ile ilgili olarak firmaya telefon ile ulaşarak bilgi almak mümkündür.

Anadolu fit Club bayilik alarak siz de artan spor yapma ihtiyaçlarına yanıt verebilirsiniz. Günümüzde fit ve sağlıklı görünmek için gösterilen çabaların artması ve halkın bilinçlenmesi sonucu giderek daha karlı hale gelen spor salonu açma fikrinden siz de yararlanabilirsiniz. Temiz bir ortamda, yeni aletlerle ve uzman eğitmenler eşliğinde müşterilerinize hizmet vererek karlı bir işin sahibi olabilirsiniz.

Siz de firma ile temasa geçerek giderek büyüyen ve önem kazanan bu sektörde yer alabilmek için Anadolu Fit Club bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kuruluş yılı:2014
Franchise Adedi :2
Franchise Hedefi: 2020 / 10 adet
Franchise giriş bedeli:30,000TL
Ortalama yatırım bedeli:100,000TL 150,000TL
Reklam katkı payı:285TL aylık
Royalty bedeli: 500TL aylık
Destekler: Eğitim,yer seçimi,bölge koruması,proje,reklam,ürün temini,pazarlama,personel temini.
Hedef bölge :Türkiye ve Dünya
İşyeri özellikleri: Konseptlere göre ortalama 500m2 / Cadde ve Avm /

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı