AnkaraKart Bayilik ve Bayilik Şartları

by Bayilik Lobisi

Ankara toplu taşımacılıkta kullanılan Ankarakart bayilik ve bayilik şartları.

Ankarakart Ankara‘da Ego’ya bağlı tüm taşıma araçlarında geçerlidir. AnkaraKart sürekli yanınızda taşıyacağınız şehiriçi ulaşım kartı. EGO’ya bağlı tüm toplu taşıma araçlarındaki kart okuma cihazılarına yakınlaştırarak kullanabileceğiniz temassız akıllı kartlar ve yine bu cihazların üst kısmında bulunan kart okuma kısmına yerleştirilen tek geçişlik manyetik biletlerden oluşanAnkaraKart bayilikbaşvurusu yapabilirsiniz.

Ankarakart bayilik başvuru şartları
*.Bayilik başvuruları için Bayi adayı yetkilisi tarafından Bayi Başvuru Formu düzenlenerek, Bayi Servisi’ne teslim edilir.
*.Bayi Operasyon Görevlisi tarafından bayi adayının lokasyonu belirlenerek, ön keşif yapılır.
*.Bayi adayının hedef kitle yoğunluğu, satış potansiyeli, müşteri ihtiyacı, çevresinde bulunan mevcut bayilere olan mesafesi gibi farklı kriterler ile bayi adayı değerlendirilmesi yapılır. Bayiler arasında ideal olarak belli bir mesafe bulundurulması esas alınır. Ancak yoğun talep olan lokasyonlarda bu mesafe gözden geçirilebilir.
*.Bayi ağının yaygın olduğu şehirlerde bayilik başvurularının değerlendirme süresi maksimum 15 gün, diğer şehirlerde ise bu süre 1 haftadır.Ankarakart bayilik evrakları*.Vergi Levhası Fotokopisi (Zorunlu)
*.İkametgah Belgesi (Zorunlu)
*.Kimlik Fotokopisi (Zorunlu)*.Vadesiz Hesap Numarası (Zorunlu)
*.Oda Sicil Kaydı ve Faaliyet Belgesi
*.İmza Sirküleri veya Beyan

Ankarakart bayilik başvuru sonrası Bayi Operasyon Görevlisi teslim alınan evrakları kontrol ettikten sonra ilgili Bayilik Sözleşmesi 2 nüsha olarak bayi yetkilisine varsa kaşesi ile imzalatılarak işlemler başlatılır.Dolum Bayileri ile “Dolum Bayilik Sözleşmesi”, Bilet Bayileri ile ise “Bilet Bayilik Sözleşmesi” düzenlenir. Sözleşme imzalandıktan sonra POS kurulumu ve eğitimi planlaması yapılır.

Evraklar;
*.Vergi Levhası Fotokopisi, (Zorunlu)
*.İkametgah Belgesi, (Zorunlu)
*.Kimlik Fotokopisi, (Zorunlu)
*.Vadesiz Hesap Numarası, (Zorunlu)
*.Oda Sicil Kaydı ve Faaliyet Belgesi,
*.İmza Sirküleri veya Beyan
Ankarakart bayilik başvurusu için; Emniyet Mh. Hipodrom Cd. No:5 A Blok Yenimahalle / Ankara Telefon (312) 507 1000 E-Posta: bilgi@ankarakart.com.tr Faks (312) 507 1552

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı