Aral Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Aral A.Ş. iş hayatına; 80’li yılların başında serbest piyasa ekonomisine geçilip dış ticaretin serbestleştirilmesi ile birlikte, ülkemizde dönemin ticaret merkezi olan Tahtakale’de başlamıştır. Otuz yılı aşkın geçmişi olan firma şu an uluslararası bir çok markanın Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve çeşitli elektronik gruplarının üretim ve ithalatını gerçekleştirmektedir. Bu ürünlerin dağıtılması, pazarlanması, lojistik ve satış sonrası hizmetinin sağlanması bünyesindeki 330’a yakın personel ile gerçekleştirilmektedir. Aral Hometech markası ile elektronik ürünler sektöründe ve kendi ismiyle oyun sektöründe bayilik veriyor.

Aral Oyun Konsol ve Aksesuar Ticaret Anonim Şirketi
Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Take-Two Interactive, Konami, Sega, Namco Bandai, Warner Bros Games, Square Enix, Capcom, Codemasters, Razer, Thrustmaster, Speedlink, Roccat distribütörlüğü yapılan başlıca markalardır. İmzalanan anlaşmalar ile bu markaların bütün formatlardaki ürün gamının Türkiye tek distribütörü Aral A.Ş.’dir.

Hometech Electronik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Kendi adına tescilli Hometech® markası altında çeşitli elektronik gruplarının üretimini ve ithalat/ihracatını gerçekleştirmektedir. Dünyadaki teknoloji trendleri doğrultusunda kendini sürekli yenileyen ve en son teknolojik ürünleri tüketiciyle buluşturan Aral A.Ş.; çalışmalarını son dönemde Tablet Bilgisayar, Uydu Sistemleri, Ses ve Görüntü sistemleri, Aydınlatma Sistemleri kategorilerinde yoğunlaştırmaktadır. Kendi adına tescilli Micro Genius® markası ile de dijital oyuncak ithalatını sürdürmektedir.

Aral, Dünyanın önde gelen video oyun, konsol ve aksesuar firmalarının Türkiye’deki dağıtım hakkını elinde bulundurmaktadır. Microsoft Xbox, Electronic Arts, Activision Blizzard, Ubisoft, Take-Two Interactive, Konami, Sega, Namco Bandai, Warner Bros Games, Square Enix, Capcom, Codemasters, Razer, Thrustmaster, Speedlink, Roccat distribütörlüğü yapılan başlıca markalardır.

Aral bayisi olmak için burada yer alan başvuru formunu doldurarak ilk adımınızı atabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı