Aroma Sense Türkiye Genelinde Bayilik Verecek

by Bayilik Lobisi

Çok fonksiyonlu duş başlığı markası olan, Aroma Sense Türkiye genelinde bayilik verecek.
Duşunuzu nasıl alırdınız?  Duş alışkanlığınıza yeni bir tanım getirecek olan Aroma Sense artık Türkiye’de.

 

Çok fonksiyonlu Duş başlıklarını biliyoruz, ama Duş alırken Aromalı kokular yayan ve cildinizi C Vitamini ile besleyen bir Duş başlığı bir ilk. İsviçre başta olmak üzere Avrupa genelinde satışı olan bu yeni ürün, Türkiye Pazarı içinde çok yakında satışa sunulacaktır. Yaydığı farklı kokular ve etkiler sizi duş alırken farklı diyarlara götürmekle bırakmayıp, Lüks Spa merkezlerinde yaratılan aynı etkileri evinize getirmiş olacak.

 

Aroma Sense çok farklı, Sudaki kir ve bakterileri arıtıp suyu yumuşattıktan sonra negatif iyonlar ile, tamamen organik olan aromalı kartuşundaki  C vitaminiyle cildinizi besler aynı zamanda su tasarrufu sağlar.O anki Ruh halinize göre seçeceğiniz 6 farklı aroma ile duş alabilirsiniz.

 

Türkiye genelinde verilecek olan bayilikler için satışına güvenen adaylar aranmaktadır. Şartlarımız kişiye özel olup, görüşme esnasında netleştirilecektir.

 

Ön bilgi için: info@aromasenseturkey.com
www.aromasenseturkey.com

Benzer İçerikler

1 comment

ŞEVKET DURBAYAKIM 13 Ağustos 2015 - 17:48

bizim bi hırdavat dükkanımız var Mersin’de markanızla ilgileniyoruz. en yakın zamanda sizi arayacağız.

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı