Arya Kadın Platformu, Arya Anadolu Etkinlikleri Başlıyor

by Bayilik Lobisi

Arya Kadın Platformu, hem girişimcileri hem de girişimcilerin her daim destekçisi olan yatırımcıları Anadolu Etkinliklerine bekliyor. 15 Ocak’ta Kayseri’de gerçekleştirilecek etkinliği takviminize kaydetmeyi unutmayın. ‪#‎AryaAnadoluda‬ etiketiyle gelişmeleri takip edebilirsiniz.
Ön kayıt yaptırmak için; info@aryawomen.com adresine mail atmanız yeterli.

Arya Kadın Yatırım Platformu Nedir?
Arya Kadın Yatırım Platformu, yüksek büyüme potansiyeli olan kadın liderliğindeki şirketlerle doğru yatırımcıları buluşturur.
Arya olarak, kadınların fırsat olduğuna inanıyoruz. Kadınlar, hayatımızın en atıl varlıklarıdır ve ekonomimize yön verme kapasitesindedir. Arya bu inançları paylaşan yatırımcıları, girişimcilik ağlarını ve girişimcileri desteklemek için kuruldu. Arya bir fon değildir. Butik bir yatırım şirketi gibi çalışır ve her girişimciye özel, değer katabilecek yatırımcı grupları oluşturur.

Platformun gücü girişimcilere, onların mali ve profesyonel varlıklarını, hedeflerine yönelik kullanmaya yardımcı olmamızdan geçiyor. Arya kadın girişiminde akıllı paraya yatırım yapar. Yani, bu sadece girişimciliği ve ticareti kadın odaklı değil, Kadın Yatırım Etkilerini daha fazla hissettirmenin faydalarını gösterir.

Aynı zamanda başarılı yatırımcı ve profesyonellere yeni firsatlar sunar. Kurucular kadınlara yatırım yaparak güçlendirilmesinin toplum için iyi bir yol açacağına inanır. #kadiningucunekesfet

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı