Aşk Aynası Bayilikler Veriyor

by Bayilik Lobisi

2010 yılından bu yana birçok ülkede ürünleri ile trend yaratan “AŞK AYNASI” şimdi bayi ağını yeni sistem bayilik ile genişletiyor!

Son dönemlerde tercih edilen en pratik ve çözüm odaklı bayilik seçeneği olan Drop Shipping modeli de, Aşk Aynası bayilik sistemlerine dahil edilmiş ve yoğun ilgi görmüştür. Kapıda ödeme imkanı bulunmayan bayiler için, bu hizmet de Aşk Aynası tarafından karşılanıyor, siparişleriniz doğrudan müşterinize teslim oluyor.

Yurtdışına teslimat Aşk Aynası ile çok kolay ! Neredeyse tüm ülkelere 1 iş günü içerisinde teslimat imkanı olan Aşk Aynası, bayilerine de bu hizmetten faydalanma imkanı tanıyor. Birçok ülkede yerel bayiliklere sahip olarak, daima size en hızlı hizmeti vaadediyor.

Mağazalar, çiçekçiler (düğün aynası), organizasyon ajansları, mobilya-dekorasyon firmaları, gelinlik-moda evleri, butikler , ürün gamını genişletmek isteyen e-ticaret firmaları , sosyal medyadan butik satışlar ile gelir elde eden girişimciler ve SİZ ! Bu fırsatı kaçırmayın , avantajlı ve ücretsiz bayi kaydınızı hemen oluşturun !

Sistemin avantajalrı ise şöyle:
Başlangıç ücreti yok , depozito yok, alt sipariş limiti yok ! Çözüm var, kolaylık var, kazanç var !

Bayilik Formu : http://www.askaynasi.com.tr/bayi/bayilik-on-basvurusu/

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı