Aslı Börek Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Türkiye’nin önde gelen börek üreticilerinden ve kafe konseptiyle geniş ürün gamını 1994 yılından beri müşterilerine sunan Aslı Börek franchise vererek büyümeye devam ediyor.

20 yıl önce,”Geleneksel lezzetlerimizi yaşatmak” sloganıyla yola çıkan Aslı Börek; ile 62 yatırımcı 103 Şube, 1.500 kişiden oluşan büyük bir aile oldu. Siz de Aslı Börek ailesine katılmak ister misiniz? Şube yatırım bedeli, mağaza büyüklüğüne bağlı olarak 150.000 ile 750.000 TL arasında değişen Aslı Börek franchise sistemi siz yatırımcı adaylarını bekliyor.

-Kadınlarımızın el emeği ile hijyenik koşullarda hazırladığı ürünleri, Asli Börek markası altında tüm müşterilerinin beğeni ve takdirlerini kazanmaktadır.
-Aslı Börek, lezzetini geleneksel Türk Mutfağı’ndan alan, su böreğinin üretimine 1994 yılında İstanbul Göztepe’de başlamıştır.
-Peynirli, kıymalı ve ıspanaklı su börekleri, değişik lezzetlerde şerbetli tatlıları, zeytinyağlı sarma, sütlü tatlılar, pasta ve kurabiye çeşitleri ile hizmet veren Aslı Börek, ürettiği kaliteli ürünlerini günlük olarak yurt çapında tüm mağazalarına ulaştırmaktadır.
-İnsan sağlığına en duyarlı ülkelerden olan İsviçre’den alınan sağlığa uygunluk belgeleri ile Aslı Börek’in kalitesi yurt dışında da kanıtlanmıştır.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı