Atatürk Orman Çiftliği Dondurma Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Atatürk Orman Çiftliği, AOÇ dondurmalarının satılabilmesi için Ankara’da bayilik satış ve pazarlama hizmeti ihalesine çıkıyor.

Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan ilana göre, Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü Dondurma Ürünleri Ankara Dondurma Bayilik Satış ve Pazarlama Hizmeti İhalesi, Atatürk Orman Çiftliği Müdürlüğü Alım-Satım-Kiralama ve Kiraya Verme İhale Yönetmeliği’ne göre açık eksiltme usulü ile ihale edilecek.

İhalede zarflar açıldıktan sonra evrakları tam olan iştirakçiler arasında yüzde 13 iskonto oranı üzerinden açık eksiltmeye gidilecek. İşin süresi 3 yıl olacak. Söz konusu bayi için istenen muhammen bedel 2 milyon TL olacak. İhale 4 Mayıs 2014 tarihinde saat 14.00’de de gerçekleştirilecek. A.O.Ç Müdürlüğü ihaleyi yapıp yapmamakta ve A.O.Ç. Müdürlüğü menfaatleri gözetilerek en uygun bedeli tespitte serbest olacak.

İletişim:
www.aoc.gov.tr/
0800 314 10 29

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı