Autowax Franchise Vererek Büyüyor

by Bayilik Lobisi

Aracının temizliğine ve güvenliğine özen gösterenler Autowax markasını büyüttü. Marka şimdi franchise vereceği iş ortaklarına pazarlama ve satış ile uygulamalı teknik eğitimleri vererek, yeterlilik sertifikası vererek bayi ağını genişletiyor.

Sektördeki gelişmeleri takip ederek, Avrupa da ISO 9001 kalite belgesiyle ileri teknoloji ve yüksek kalite standartlarında üretilen ve araçların tüm ihtiyaçlarına cevap veren Autowax bayi ağını genişletiyor. Merkezi İstanbul’da bulunan İmeks Otomotiv’in, “Autowax Professional Car Care Services” ismi ile yurt genelinde profesyonel yapıda “Oto Boya Koruma ve Temizlik Sistemleri” bayilikleri kuruluyor. Firma yetkilileri, bayilik kurmak isteyen yatırımcılarına yardımcı olduklarını, gerekli olan her türlü desteği de verdiklerini ifade ettiler.

ÖZEL KAMPANYA DESTEĞİ
Bu destekler ise şöyle: Eğitim uzmanları tarafından, bayilere özel olarak Uygulamalı Teknik ve Satış – Pazarlama eğitimleri sunarak, bu eğitimler kapsamında yeterlilik sertifikaları veriliyor. Televizyon reklamlarının yanında tüm iletişim ve yayın organlarına reklamlar vererek, önde gelen kurumsal şirketler ve markalar ile özel kampanyalar düzenleyerek, bayilerine müşteri akışı sağlamak yoluyla, çalışma ve kazançlarını destekliyor. Faaliyet gösteren tüm Auyowax servislerinde, araçlar özel uygulamalarla ilk günki şık, temiz ve ışıltılı haline geri getiriliyor. Aracına böyle bir uygulama yapılmasını isteyen herkese ve her marka araca bu uygulamalar, özel olarak üretilmiş ürünler ve özel işlemlerle, titizlik içerisinde hizmet verilerek, müşteri memnuniyeti tam anlamıyla sağlanıyor. Günümüzde araç kalitelerinin, konforlarının artması, kaliteli araç markaların çoğalması ve araç fiyatlarının da bu kalite ve konfora bağlı olarak yükselmesi sonucunda, artık insanlar araçlarını temizletme ve diğer ihtiyaçlarını gidermek için her yere götürmediklerini kaydeden yetkililer, “İnsanlar araçlarını bir markanın güvencesine bırakarak, gönülleri rahat ve gerçek ürünlerle gerçek hizmetler alabilecekleri yerlere götürüyorlar. İşte bu konuda Autowax markası ön plana çıkarak araç sahiplerine o rahatlığı ve güveni fazlasıyla veriyor. Böylece markanın da ayrıcalığı kendisini bariz olarak göstermiş oluyor” diye konuşuyor.

Bayilik Detayları ve Başvuru İçin: http://www.autowaxturkiye.com/autowax/pages/tr/hakkimizda/bayimiz-olur-musunuz.php?lang=TR 

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı