AVM’lerde Stand Nasıl Açılır?

by Bayilik Lobisi

“AVM’lerde kiosk nasıl açılır?” sorusunun yanıtı haberimizde.

Girişimcilerin Para Kazanmak İçin Yeni Gözdesi Alışveriş Merkezlerinde 3-5 Metrekarelik Standlar Açmak. Alışveriş Merkezlerinde Stand Açmak İçin Neler Yapılmalı. AVM’lerde Stand Yeri Kiralamak İçin Franchise veya Bayilik Almanız İşinizi Kolaylaştıracaktır, Hatta Sıfırdan Yeni Bir Stand Kurmak Yerine sahibinden.com ve Benzeri Sitelerde Devren Kiralık Standlara Bakabilirsiniz. Eğer Kendi Ürününüzü Satmak İsterseniz Alışveriş Merkezine İyi Bir Sunup Yapmalısınız. Alışveriş Merkezleri Stand Açmak İsteyenlerle 1 Yıllık Sözleşme Yapmaktadır. Her İsteyen İstediği Standı Alışveriş Merkezlerinde Açamıyor. En Başta Satmayı Düşündüğünüz Ürünlerin Alışveriş Merkezindeki Dükkanlarda Bulunmaması, Ziyaretçilere Engel Teşkil Etmemesi Gerekiyor.

Alışveriş Merkezlerinde Aylık Stand Kiraları Şehre Ve Avm’ye Göre Değişiklik Göstermektedir. Avm’lerdeki Stand Ücretleri Alışveriş Merkezinin Popülerliğine Konumuna Ve Bulunduğu Kata Göre Değişiklik Gösteriyor. Avm’lerde Stand Açmak İçin Öncelikle Hedef Kitlenizi Belirlemeli, Hedef Kitlenize Yönelik Satacağınız Ürünü Seçmelisiniz. Satacağınız Ürünün Stand Konseptine Uygun Olmalı, Alışveriş Merkezinin En Uygun Bölgesi Seçilmeli. Alışveriş Merkezinde Stand Açma İşi Size Bir Mağaza Açmak Kadar Maliyet Getirmez. Stand Açma İşini Bayilik Aracılığı İle Yapacağınız İçin Markalaşma Derdiniz Olmayacak. Alışveriş Merkezlerinde 3-5 Metre Karelik Alanlarda Kurulan Standlar Tabiri Caizse Para Basıyor, Aylık Ciroları Atmış Bin Türk Lirasını Bulan Standlar Bile Bulunuyor. Avm’lerin Girişlerinde Üstü Açık Ve Üstü Kapalı Olarak Faaliyet Gösteren Standlar Mısırcısından, Kozmetikcisine, Çikolatacısından, Dondurmacısına Kadar Son Yıllarda Girişimcilerin Gözdesi Oldu.

AVM Standında Satılabilecek Ürünler:

Patiseri, Mısır, Kumpir, Dondurma, Mantı, Tava Dondurma, Çiğ Köfteci, Fast Food, Çikolata, Şeker, Kuruyemiş, Künefe, Bazlama, Oyuncakçı, Lokma, Kahve, Waffle, İçecek (Çay, Kahve, Meyve Suları, Meşrubat, Boza v.b), Pilavcı, Dönerci, Hediyelik Eşya, Kozmetik, Cep Telefonu, Parfümeri, Yiyecek (Sandaviç, Tost, Hamburger, v.b), Gümüşçü, Gülsuyu Gibi Standlar Açılabilir.

AVM’de Stand Açmak İçin Gerekli Belgeler:

-Vergi Levhası
-İmza Sirküleri
-Kimlik Fotokopisi
-İkametgah Kaydı
-Oda Kaydı
-Evrak Listesi

AVM lerde kiosk kurulum ve ürün tedariği için 0 551 015 66 59 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı