b-fit’ten 10. Yıla Özel Franchise Kampanyası

by Bayilik Lobisi

Türkiye’nin ilk ve en yaygın kadınlara özel spor ve yaşam merkezi markası olan b-fit 10. yıla özel kampanya ile girişimci kadınları bekliyor. %10+10 Franchise yatırım desteği ile b-fit merkezi açmak için bu fırsatı kaçırmayın.

Kimler b-fit merkezi açabilir?
Çalışkan, girişimci ve kendisi için birşeyler yapmak isteyen her kadın b-fit merkezi açabilir.

Neden Sadece Kadın Girişimciler b-fit Açabiliyor?

Kadın girişimciliğini desteklemek ve kadınlara istihdam yaratmak yoluyla kadının ekonomik ve sosyal hayattaki gücünü artırmayı hedeflediği için sadece kadın girişimcilere franchising veriyor.

b-fit Sistemi Nedir ?
Sadece kadınlara yönelik, 30 dakikalık istasyon çalışmaları yapmanızı sağlayan bir spor sistemidir. İstasyon çalışmaları kendi itme-çekme gücünüzle egzersiz yaptığınız hidrolik ekipmanlar ve üzerinde aerobik yapılan platformlardan oluşur. Spora çok yatkın olmayanları bile doğru ve etkili bir egzersize yönlendiren bu çalışma, hem formda kalmanızı hem de kardiyovasküler sisteminizi geliştirerek sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlar.

b-fit merkezi açmak için ne yapmalıyım?
Merkezlerimizi açmak için sadece kadınlara franchise veriyoruz ve merkez sahiplerimizin spor eğitimi veya tecrübesi olması gerekmiyor. Aradığımız özellikler ise, mutlaka koşulsuz güleryüzü olan, soruna değil çözüme odaklı ve pozitif yaklaşımı olan, diğer kadınlarla vakit geçirmeyi seven, çalışkan, zorluklar karşısında kaçmayı değil hayatın yer içinde almayı seçmiş kadınlar olmasıdır.

Ne kadar sermayeye ihtiyacım var?
b-fit merkezi açma maliyeti İstanbul için 49.000+KDV, diğer iller için ise 39.000+KDV’dir. Franchise bedeline; 18 istasyondan oluşan özel b-fit makine ve ekipmanları, b-fit üye takibi bilgisayar programı, insan kaynakları desteği, siz ve antrenörleriniz için 5 günlük uygulamalı eğitim, 2 günlük faaliyetine devam eden bir merkezde oryantasyon, 4 günlük merkez açılış desteği, reklam ve tanıtım desteği, merkezinizi açmak ve işletmek için ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgiyi içeren franchise el kitabı dahildir. Ayrıca, yer bulma, merkez tabela/cephe giydirme ve iç dekorasyon gibi açılış sürecinin tüm evrelerinde de sizinle birlikte çalışıyor olacağız.

Merkezi açtıktan sonra destek devam edecek mi?
Merkezi açtıktan sonra elbette ki işbirliğimiz devam edecektir. Açılış sonrasında merkez standartlarına uygun yapılanma için Satın Alma, Kurumsal İletişim, Kalite Kontrol, Franchise, Bilgi İşlem ve İnternet, Eğitim ve Pazarlama bölümlerinden sürekli destek alıyor olacaksınız. Merkez ekiple koordinasyonu ise size özel Müşteri Temsilcimiz yürütecek.

Detaylar ve franchise başvurusu için: http://www.b-fit.com.tr/Franchise/Ba%C5%9FvuruFormu.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

2 comments

jale küçükyılmaz 28 Haziran 2016 - 11:45

B FİT özellikle yoğun yaşamın olduğu bölgelerde fayda sağlıyor. siteler, şehir merkezleri için böylesi güzel kampanya da yapılmışken hanımlar ellerini çabuk tutmalı.

Reply
bfitzede 21 Eylül 2016 - 16:29

Bfit kapsamında yapılan iş girişimci olarak belki keyifli olabilir. Ancak bu işin kurucuları, franchise verenlerle çalışma kısmı için aynı şeyi söylemek pek mümkün değil. Yönetim anlayışları çok kötü, merkezi destek hiç yok. Kendi başınıza kalırsınız ve aylık ödenen franchise ücretini ne için ödediğinizi yıllar geçer asla anlayamazsınız. Sadece kendi kazançlarını gözeten, şubelerini desteklemeyen bir anlayış hakim maalesef. Şubelerini kendi çalışanı gibi gören, her daim azarlayan bir iletişim tonu kullanan bir yönetim olması üzücü. Bu şartlarda Bfit de bir başarı varsa, o da bizzat franchise sahiplerinin kendi emeğidir. Bunu göze alıyorsanız, iyi düşünün…

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı