Bargello Parfüm Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

Bargello Parfüm franchise vererek büyümeye devam ediyor. Sadece parfüm değil, oto kokuları, oda spreyleri ve deodarantlar gibi farklı ve geniş ürün gamıyla yatırımcısının yüzünü güldüren bir marka Bargello. Bir Bargello Bayisi Olmak; Her Mevsim Yüzlerce Meyve Bir Ağaca Sahip Olmak Gibidir.

Bargello, 65 yıllık tecrübesinin kapılarını size açıyor!
Sektör ve ürün tecrübelerimizi birleştirdiğimiz; cadde mağazacılığı, AVM ve kiosk işletmeciliği deneyimlerimiz ile 450’nin üzerinde çeşit ve yüksek kaliteyi tüketiciyle buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Dünya’nın en iyi yatırım şirketlerinden birisi olarak, kendini kanıtlamış franchise modeli ile Bargello Perfume, bugün 210 adet franchaise ile birlikte yola devam ediyor ve yeni yatırımcılar için 65 yılın kapılarını muhteşem avantajlarla açıyor…

Biz yalnızca kazandırmıyor, keyifle kazandırıyoruz! Geleceğinizi titizlikle inşa ediyoruz

Çünkü; Yüzde yüz Müşteri Memnuniyeti’ne Yatırım Yapıyoruz!
Müşteri memnuniyeti bizim için bir temeldir. Tüm uzmanlar gibi biz de yüksek müşteri memnuniyetinin her zaman müşteri sadakatini de beraberinde getirdiğini biliyoruz. Satış esnasında gösterdiğimiz özeni satış sonrasında da sürdürüyor olmanın onuru içerisindeyiz.

Eğer ki bir müşterimiz mağazamızdan satın aldığı üründen memnun kalmamış ise ürününü değiştiriyoruz. Bu yalnızca bir satış sonrası hizmet değil; aynı zamanda kendimize ve ürünlerimize duyduğumuz güvenin bir yansıması. Biz işimizi iyi biliyoruz! İnovasyon ve Ürün Geliştirme Konusunda Durmaksızın Çalışıyoruz!

Mağaza dizaynında; insanla ve ürünlerle uyumlu, kolay, kullanıma elverişli, modern, şık, dayanıklı, çevreci, dekorasyon çözümleri geliştirdik.
Ürünlerde; benzeri olmayan, kendi kreasyonumuz olan eşsiz parfümlerle yelpazemizi zenginleştirmek birinci hedefimizdi. Tüketici ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda ürün çeşitliliğine yatırım yapıyor, kataloglarımızı sürekli güncel tutup, müşterilerimizi zamanında bilgilendirmeye özen gösteriyoruz.

İmalatta; franchise’mıza en iyi servisi vermemizi sağlayacak üretim teknolojilerini, stok/sipariş/sevkiyat kontrolüne yardımcı olacak, en iyi bilgisayar yazılımlarını bünyemize dahil ederek ilerlemek, genel inovasyon stratejimizdir.

Bargello Parfüm Bayisi Olmak İçin Tıklayınız
bargello bayilik başvurusu

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı