Baydöner’in Yeni Şubesi İstiklal Caddesi’nde

by Bayilik Lobisi

Alışveriş caddeleri arasında en yüksek ziyaretçi trafiğine sahip caddelerden biri olan İstiklal Caddesi bünyesine, Türkiye’de yaklaşık 10 Milyar TL büyüklüğünde olan döner sektörünün pazardaki lideri Baydöner de eklendi.

Baydöner, günlük 200.000’i aşan yaya trafiğine sahip dünyanın en önemli caddelerinden olan İstiklal Caddesi’ne İstanbul’daki 19. ve dünyadaki 93. restoranını açtı.

Baydöner, Ramazana özel menüsünü ile birlikte, 22 Haziran tarihinde hizmete soktuğu toplamdaki 93. restoranı ile İstanbulluların ve hatta dünyanın dört bir yanından İstiklal Caddesi’ne gelen misafirlerin damağında iz bırakmak iddiasıyla yola çıkıyor.

Baydöner misafirleri, Ramazan ayına özel oluşturulan menülerin keyfini daha avantajlı yaşayacaklar. Baydöner İskender İstiklal Caddesi şubesi, teras alanı 40, kapalı alanı 310 olmak üzere, toplamda 7 katlı bir binada 350 kişi ağırlama kapasitesine sahip.

Baydöner CEO’su Bülent Polat konuyla ilgili açıklamasında: “Bugün Baydöner İskender İstiklal Caddesi şubemizle 93 şubeye ulaşmanın gururunu yaşıyoruz. En kısa zamanda 100’lü rakamlara, 5 yıl içinde ise 300 mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. Yurtdışı büyüme planlarımız eskiden beri vardı ve önümüzdeki 5 yılda hızlandırmayı planlıyoruz.

Almanya ve Amerika pazarlarına girmek en önemli hedeflerimiz arasında. Özellikle Almanya’dan başlayan bir Avrupa büyümesi planımız var. AB pazarında 4 yılda 40 şube açmayı hedefliyoruz.

Zengin Türk mutfağının özellikle Avrupa’da tanıtılması oldukça önemli. Döner, Avrupa’da çok bilinmesine ve sevilmesine rağmen itibarı olmayan bir yiyecek. Biz Baydöner olarak, dönerin Avrupa’daki itibarını artırmak için çalışacağız..” şeklinde konuştu.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı