Bayilik Lobisi Nedir? Nasıl Çalışır?

by Bayilik Lobisi

Bayilik ile franchise verenlerle alanları buluşturmak amacı ile kurulmuş olup girişimci insanların kendilerine en uygun sektörde iş yapmak için  iş kuracak insanların  kapasitesini belirleme, yaş ile gelir ve giderini, işletme bilgisini, iş yapılmak istenen bölge analizi ile girişimcinin dükkan açmak istediği sektördeki bayilik veya franchise veren firmaların  durumu karşılaştırılarak girişimci için en uygun iş belirlenir.

Bayilik lobisinin amacı işletme kuracak insanlara en doğru şekilde yardımcı olmaktır. Onun için franchise veren firmalar ile franchise alacak olan yatırımcıları buluşturmak ve anlaştırmak amacı ile kurulmuş olup yeni girişimcileri korurken firmanın işletme kurarak bayilik alan kişiye haksız bir yaptırım yapmaması ve sözleşme dışına çıkılmaması konusunun yanında ödeme konusunda kolaylık yada farklı finans alternatifleri konusunda yardımcı oluyor.

Lobi faaliyetleri olarak sitemizde bayilik yada franchise olmak için gerekli niteliklere sahip olmayan test edilmeden sistem kurmadan kısa yoldan bayilik ve franchise veren firmalara ve güven duygusu yaratmayan insanların ilanlarını yayınlamıyoruz. Bir firmanın en az 3 yıllık, en az 3 bayi veya temsilcisi olmasını, bayilik ve temsilcilik çalışmalarına göre finansal durumunu analiz ederek yayın yapma durumuna karar veriyoruz.

Amacımız yatırımcıların güvenli ortamda bir doğru karar alarak girişimde bulunmasını sağlamak ve anlaşma zamanında her iki tarafın tekliflerini ve vaatlerini yerine getirip getirmediğini kontrol etmektir. Aynı zamanda franchise alanın işletme bilgisi, durumu ve güvenirliğini de analiz ederek franchise veren firmayı da korumuş olup her iki taraf için ortak noktayı bulup kazanan bir ilişki başlatmaktır.

Bayi lobisinden yayınlan her ilanın firmasının taleplerini şartlarını ve sözleşme maddelerini bayilik lobisinde ki işletme uzmanları tarafından bilinir. Bu da girişimcilerin sorularına rahat cevap alacak bir ortam ile güven içinde bilgi alarak karar vermelerini sağlar. İş kurmak isteyen girişimciler ile işini geliştirmek isteyen işletme sahibelerine bayilik lobisi olarak ücretsiz girişimcilik eğitimleri vermenin yanında işletme analizleri yapılarak işletmenin maliyetlerini azaltacak gelirini artıracak uygulamak ve bayilik yafa franchise paket işletme modellerine geçiş yapması sağlanır. Yada işletmeyi geliştirmek için danışmanlık verilir.

Bayilik lobisi olarak ilk defa bayilik sistemi kurmak isteyen yada franchise vererek daha fazla alana yayılmak, ürün satmak ve Pazar payını artırmak için sistem kurmalarına destek veriyoruz. Bununla birlikte Bayilik sistemi olan yada franchise sistemi olup sistemlerini revize ettirerek yatırımcı ile buluşmak isteyenlere çeşitli faaliyetlerle bire bir yada toplu bir şekilde buluşturmayı amaç edinmiştir. Bayilik lobisi ile iş yapamayan esnaf ve yeni girişimci adaylarının iş adamı olmaya giden tek doğru yollu bayilik lobisinden geçmektir.  Bayilik lobisi aracılığı ile bayilik yada franchise alanlara anlaşma süresince işletme yönetimi konusunda danışmanlık hizmetleri bayilik lobisi tarafından verilir.

Bazı işletme kurulumuna KOSGEB hibeleri ile başvuru yaparak işletme açmak mümkündür. Kosgeb girişimcilik eğitimlerine katılarak belge alanlara iş planı hazırlama, yatırım projelerini onaylatmak için dosyalar hazırlanarak başvuru ve iş takibi yapılar. kosgep yeni işletme açanlara, işletme devir alanlara, firmaların birleşmeleri, ar- ge faaliyetleri, danışmanlık hizmetleri, fuarlara katılma,  marka ve tescil ile borsaya girme konularında hibeler bulunup bayanlara % 80 erkeklere % 70 oranlarında faydalanılıyor. Ayrıca işletme açmak için kredi kullanmayı düşünenlere Bayilik Lobisi ile ön ödemesiz ve uzun vadeli girişimcilik kredileri, işletme kredileri kullanmalarına yardım ediyoruz.

Benzer İçerikler

2 comments

Adem Dilekoğlu 2 Aralık 2015 - 23:23

sayın yetkili,
yaklaşık 1 yıla yakın süre istanbul beylikdüzünde AIEC American English adı altında ingilizce eğitim ve danışmanlık faaliyetinde bulundum,markama yapılan itirazlar sebebiyle işletmemi 31 aralık 2014 tarihinde feshetmek zorunda kaldım,27 aralık 2015 tarihinde markam “AIEC American International English Consultants” adı altında tescil edilmiş olup kısa süre içerizinde tescil belgemin elime geçmesini bekliyorum.nasipse uluslararası tanınmış bir marka olan AIEC American English adı altında Akademik,Toefl,Ielts ağırlıklı olmak üzere dil okulları adı altında franchising vermeyi amaçlıyorum.bu arada tek markamdan AIEC olmak üzere açılımlarıyla 10 adet marka meydana gelmektedir.aynı zamanda markamın %49 unu da satmak hedeflerim arasındadır.bu konuyla alakalı bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.Saygılarımla ,Adem Dilekoğlu

Reply
Abit Gülistan 12 Aralık 2015 - 14:10

Adem bey Merhaba işletmenizin değer tespitinden sonra sizlere yatırımcı bulmak için çalışmalar yaparız. Bununla birlikte franchise vermek için sistem oluşturmak gerekiyor. Siz % 49 şirket hissesini franchise vermeden önce mı satmayı düşünüyorsunuz verdikten sonra mı ? Bana 05374343014 yada abitgulistan@hotmail.com adresinden ulaşın lütfen

Reply

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı