“Bayim Olur Musun Fuarı” 14. Kez Düzenlenecek

by Bayilik Lobisi

“Bu Fuarda İş Var” 
MedyaFors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı bu yıl 13-16 Ekim 2016 tarihleri arasında CNR Fuar Merkezi 5-6-7. Hall’lerde franchise ve markalı bayilik veren firmaları, girişimci ve yatırımcılarla 14. kez İstanbul’da buluşturacak.

“Markanı Seç, İşini Kur” sloganıyla 4 gün ziyarete açık olan 2015 fuarını, 29 bin 326 kişi ziyaret ederken, 330’u yerli, 35’ü yabancı olmak üzere toplam 365 marka katıldı.

BAYİLİK FUARI
Avrupa Birincisi
Türkiye, coğrafi konumu ve kıtalar arasında oluşturduğu köprü görevi açısından bayilik ve franchise vermek isteyen uluslararası markaların öncelikli tercihi oluyor. Franchise ve bayilik ile büyümek isteyen, yeni iş ortakları arayan markalar, ülkemizin franchising alanındaki ilk ve tek fuarı olan Bayim Olur musun Franchising Fuarı’nda girişimcilerle bir araya geliyor . Fuar, birçok markanın ilk çıkış, gelişim ve lansman noktasıyken, bir çoğunun da franchisee sayısını arttırdığı bir iş platformu… Her yıl değişik sektörler, gösterdikleri değişik faaliyetlerle girişimcilerin ilgisini çekiyor. Fuarın istihdam oluşturma ve yeni iş alanları yaratma anlamında Türk ekonomisine önemli katkılar sağladığını ifade eden Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu; “ Ufrad’ın yaptığı son araştırmalar doğrultusunda 2015 yılı sonu itibari ile Franchising sektörünün büyüklüğü 43 milyar USD’ye ulaştığını ise 2015’te franchise sektörünün ürettiği istihdam sayısı 200,000 kişiyi aştığını görüyoruz. 2016 yılı sonuna doğru franchising sektörünün pazar büyüklüğünün 50 milyar USD’ye ulaşması bekleniyor. Türkiye’deki zincir işletmelerin sayısı, 2500. Zincir işletmelerdeki yabancı firma oranı %29, zincir işletmelere bağlı şube sayısı 60,000, yurtdışına açılan Türk marka sayısı 135…‘’ dedi. Fuarın firma, katılımcı sayısı, m2 ve ziyaretçi sayısı bazında Avrupa birincisi olduğunu ve 2016 yılının sektör için önemli bir yıl olacağını belirten Helvacıoğlu sözlerine şöyle devam etti; ‘’2016 fuarında Katar Heyeti Türk Markaları ile görüşmek adına fuarda olacak. Ayrıca Suudi Arabistan’dan gelecek heyet aynı şekilde katılımcılarımızla görüşmeler gerçekleştirmek için 4 gün boyunca fuarda olacaklar.’’

Bayim Olur musun Franchising Fuarı’nın diğer fuarlardan ayrıştığı nokta, başarısının ölçülebilir olması. Fuar yarattığı yoğun ve verimli ziyaretçi potansiyeliyle katılımcılarının her zaman takdir ve teşekkürlerine layık olabilmenin haklı gururunu taşıyor. Markaların bayilik/ franchise bilgilerine ve ayrıca fuarla alakalı merak ettiğiniz her türlü bilgiye www.bayimolurmusun.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Pınar Erdağ / perdag@medyafors.com / 0543 762 19 00

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı