“Bayim Olur Musun?” Fuarı 15 Ekim’de

by Bayilik Lobisi

MedyaFors Fuarcılık organizasyonu ve UFRAD(Franchising Derneği) işbirliğiyle gerçekleştirilen “Bayim Olur musun? Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı” bu yıl 15-18 Ekim 2015 tarihleri arasında düzenlenecek. CNR Fuar Merkezi 5-6-7. Hall’lerde gerçekleştirilecek fuar, franchise ve markalı bayilik veren firmaları, girişimci ve yatırımcılarla 13. kez İstanbul’da buluşturacak. Fuar bu sene de geçen yıl olduğu gibi Coldwell Banker ana sponsorluğunda kapıalrını misafirleri için açıyor olacak.

Franchise ve bayilik vererek büyümek isteyen, yeni iş ortakları arayan markalar ülkemizin franchising alanındaki ilk ve tek fuarı olan Bayim Olur musun Franchising Fuarı”nda girişimcilerle bir araya geldi. Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda 18-21 Eylül 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen fuarı 27 bin 400 kişi ziyaret etti. “Markanı Seç, İşini Kur” sloganıyla 4 gün ziyarete açık olan fuara 277″si yerli, 23″ü yabancı olmak üzere 300 marka katıldı. Katılımcı markalar, fuardan zincir olma yolunda atılan somut adımlarla ayrıldılar.

Tüm sektörleri franchise çatısı altında toplayan fuar; Ortadoğu, Balkanlar, ABD, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyetlerden gelen yatırımcıları da Türk markalarıyla buluşturdu. Özellikle Ortadoğu’dan gelen 30 kişilik heyet, Türk markalarını bölgeye açmak konusunda önemli görüşmeler yaptı…Aynı zamanda Türkiye, coğrafi konumu ve kıtalar arasında oluşturduğu köprü görevi açısından bayilik ve franchise vermek isteyen uluslararası markaların öncelikli tercihi oluyor.

Bayim Olur musun Franchising Fuarı’nın en büyük özelliği ve diğer fuarlardan ayrıştığı nokta, başarısının ölçülebilir olmasıdır. Katılımcı markaların fuarda yaptıkları ön anlaşmalar, yıllık franchise hedeflerinin oluşmasını sağlamaktadır.

Fuar yarattığı yoğun ve verimli ziyaretçi potansiyeliyle katılımcılarının her zaman takdir ve teşekkürlerine layık olabilmenin haklı gururunu taşıyor. Fuarla alakalı merak ettiğiniz her türlü bilgiye ve katılım için gerekli davetiye kayıt formuna fuarın resmi sitesi www.bayimolurmusun.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı