“Bayim Olur Musun” Fuarı 30 Bin Kişiyi Ağırladı

by Bayilik Lobisi

“Bayim Olur Musun Franchising Fuarı’nı bu sene yaklaşık 30 bin ziyaretçi gezdi. İstanbul Yeşilköy CNR Expo Fuar Merkezi’nde 15-18 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve 30 bin’e yakın kişi tarafından ziyaret edilen Bayim Olur musun Franchising ve Markalı Bayilik Fuarı’nda çok sayıda franchising anlaşması yapıldı.

Medyafors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilen fuarda, her yıl olduğu gibi bu yıl da girişimcilere yeni iş kapıları aralanırken, markalar zincir olma yolunda önemli fırsatlar yakaladı. Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Aycan Helvacıoğlu, 4 gün açık kalan fuar süresince firmaların çok sayıda iş bağlantısı yaptıklarının altını çizerek, fuarı toplam 30 bin’e yakın kişinin ziyaret ettiğini söyledi. Fuarın istihdam oluşturma ve yeni iş alanları yaratma anlamında Türk ekonomisine önemli katkılar sağladığı ifade eden Helvacıoğlu şöyle devam etti : “Bayim Olur musun Fuarı gerek ziyaretçi sayısı, gerek katılımcı sayısı, gerekse yarattığı iş hacmi açısından her geçen yıl önemli başarılara imza atıyor ve kendi rekorunu tazeliyor. 2014’te fuara 277’si yerli, 23’ü yabancı olmak üzere 300 firma katılırken, bu yıl 330’u yerli, 35’i yabancı toplam 365 firma katıldı. 2014’te 27 bin 400 ziyaretçi alan fuarı, bu yıl 29326 kişi ziyaret etti. Tabii ki burada önemli olan fuarın yarattığı iş hacmi… Fuarda markalar zincirleşme yolunda binlerce franchising – bayilik sözleşmelerine imza attılar.

Ziyaretçilerin yüzde 90’ı profesyonel
Fuara katılan pek çok girişimcinin ise kendi işlerini kurarak patronluğa ilk adımı fuar sayesinde attıklarının altını çizen Helvacıoğlu, “Fuarı ziyaret eden 29.326 kişinin yüzde 90’ı profesyonel ziyaretçilerden oluşuyor. Bu ziyaretçiler yatırım amacıyla fuara gelerek yeni iş fırsatlarının kapılarının araladılar. Ayrıca fuara; Ortadoğu, Uzakdoğu, Balkanlar, ABD, Avrupa Birliği ve Türki Cumhuriyetlerden katılan yatırımcılar pek çok anlaşmaya imza atarak verimli bir fuar dönemi geçirdiler” diye konuştu.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı