Bebek ve çocuk giyim mağazacılık ve bayilik veren firmalar

by Bayilik Lobisi

Son dönemlerde bayilik veren firmaların arasına bebek ve çocuk giyim zincirleri de eklendi.
Yatırımcılar bu sektörde yüksek karlılığı gördüklerinden her gecen gün bayilik zincirlerine bir yenileri ekleniyor. Bebek ve çocuk giyim ,eşya ,oyuncak sektörü ebeveynler tarafından en çok para harcanan sektördür. Özellikle doğumdan 3 yaşına kadar anneler, babalar, aile büyükleri ve cevrede ki akrabalar paradan kaçınmadan ve severek alışveriş yaparlar. Bu çocuklar için harcanan paraların miktarlarını gözleri görmez.

Hal böyle olunca yatırımcıların gözü bu sektöre kayıyor ve ciddi para kazançları oluyor. Bayilik zincirlerinde çocukların her ihtiyacını bulabildiklerinden dolayı şahıs mağazaları yerine bayilik mağazalarına yöneliyor.
Bunu gören yatırımcılarda kendileri bireysel mağaza açmak yerine bayilik veren firmaları seçiyorlar. Yatırımcının bu isteğinden dolayı bayilik veren çocuk mağaza zincirleri bayiliklerini artırıyor . Bayilikleri arttıkca hizmette sınır yoktur diyerek farklı ürünleri bayilik mağazalarında sergiliyorlar.
Bebek ve çocuk sektörü karlı bir sektördür ebeveynler kendilerine giyim alırken cok dikkat etmezler ama çocukları söz konusu olunca satış fiyatlarına bakmadan çeşit çeşit giyim alırlar.

Buraya kadarki yazımızda bireysel açılan mağazaların çok revaçta olamayacağını gördük. Piyasa analizlerinde de bununla karşılaşıyoruz. Bu sektörde birçok bebek ve çocuk ürünü satışı yapan bayilik veren firmalar vardır. Bu bayilik veren firmalar yatırımcılarına birçok ürün gamının satışını yapmalarını sağlıyorlar.

Dilerseniz şimdide bayilik veren markaların kurulum ve hizmet bedellerini araştıralım.
Bayilik veren markaların belirli şartları vardır. Bunlar mağazanın hastane yakınında olmasından tutunda avm lerdeki yoğunluk hesaplamasına kadar birçok kriterleri vardır.
Çocuk mağazaları tercihen ana caddelerde merdivensiz girişi olan yerler, doğum hastane yakınları, avm lerin kalabalık katları ve dikkat çeken köşe başları gibi yerler tercih edilmelidir.
Bir çok marka markasının isim bedelini almaktadır buda 20,000tl ila 100,000tl arasında değişmektedir. Ülkemizin ekonomik şartlarını dikkate alan markalar ise isim bedeli ve cirodan pay almadan yatırımcılarının ellerini rahatlatmaktadırlar.
En düşük kurulum ise 100,000tl başlayarak 500,000tl bulan rakamlar vardır. Kurulumun içeriği ise inşaat, dekor tabela, eğitim ve rafları doldurulan giyim ürünlerinden oluşur.
Ülkemizde birçok çocuk ve bebek mağazaları vardır. Bunların arasında ilk sırada E Bebek yer almaktadır. Arkasından Civil gelmektedir. Bu markalar E ticaret olarak ta satış yapmaktadır. E ticaret son dönemlerde çok revaçta olup bu E ticarete Happyjunior bebek ve çocuk markası da katılmıştır. Yine ülkemizdeki ortamdan dolayı yatırımcılarına destek olmak amacıyla yıl sonuna kadar isim bedeli ve cirodan pay talep etmeden bayilikler veriyor. Bu tar daha birçok bayilik veren çocuk ve bebek mağazaları var bunlardan bazılarını sayacak olursak adywawa house, activ bebe, bücürük ve sobe gibi firmalarda bulunmaktadır.
Yeni mağaza açacak yatırımcılarımıza şimdiden bol kazançlar dilerim.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı