Bellona, Avusturya’da İlk Mağazasını Açtı

by Bayilik Lobisi

Boydak Holding mobilya grubu markalarından Bellona, Avusturya’nın başkenti Viyana’da ilk mağazasını açtı.

Yurtdışı açılımlarıyla mağazalaşma atağına hız kesmeden devam eden Bellona, böylece Avusturya’da ilk, Avrupa’da 47’nci ve yurtdışında ise 122’nci mağazasını faaliyete geçirmiş oldu. Bin 250 metrekare üzerine kurulan Bellona Viyana mağazası, şehir merkezinde bulunuyor. Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Boydak, Bellona’nın, halen Türkiye dahil 60 ülkede 800’e yakın mağazasıyla hizmet verdiğini söyledi. Şirket, 2015 yılında yüzde 12 büyümeyi, uzun vadede ise 2023 yılında bir dünya markası olarak 1.000 mağazaya ulaşmayı hedefliyor. Turizm ve alışveriş konusunda cazibe merkezi olan Viyana’da ilk kez mağaza açan Bellona’nın Viyanalı tüketicinin beğenisine sunduğu koleksiyonlar geniş model, kumaş ve renk seçeneklerinden oluşuyor.

Bekir Boydak, “Viyana, hem Türk tüketicinin yoğun olduğu hem de kültürel olarak bizlere yakın milliyetlerden tüketicilerin bulunduğu bir pazar. Bellona olarak yurtiçi ve yurtdışı mağazalaşma atağımızı sürdürüyoruz. Aralık ayında Marsilya’da da ilk mağazamızı açmayı planlıyoruz. Avrupa’nın kalbinde, büyük metrekarelerde perakende satış noktalarımızın olmasından gurur duyuyoruz.” dedi.

Bellona bayisi olmak için: http://www.bellona.com.tr/bayilik-basvuru-formu adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı