Berat Oğur Gayrimenkul Mobil Uygulama Çıkardı

by Bayilik Lobisi

Yüzde yüz yerli gayrimenkul firması BERAT OĞUR Gayrimenkul Türkiye bir yandan franchise ağını genişletirken, diğer yandan teknolojik hamlelerle hem kullanıcılarına hemde şubelerine daha iyi hizmet vermek için çalışıyor.

Türkiye genelinde franchise vermeye devam eden Berat Oğur, geçtiğimiz aylarda “dijital emlak temsilciliği” seçeneğini girişimcilerin hizmetine sunmuştu. Berat Oğur Gayrimenkul Türkiye olarak mobil aplikasyon çıkaran firma kullanıcı ve temsilci deneyimini önemsemeye devam ediyor.

BERAT OĞUR Türkiye Android Application Emlak Uygulaması, müşterilerin daha kolay Gayrimenkul gezmeleri temsilciler ile daha rahat iletişime geçmesini sağlamayı amaçlamaktadır. Temsilcilerin siteye eklediği gayrimenkuller uygulamada hemen gözükmektedir. Uygulamada ayrıca iş başvurusu yapabilir ya da emlak talep formundan emlak talep edebileceksiniz. Satmak istediğiniz gayrimenkulü Berat Oğur Sistemine direkt olarak bildirebileceksiniz. Uygulama üzerinden ayrıca franchising başvuruları da  gerçekleştirebilecek. Berat Oğur Gayrimenkul’un web sayfasında yapabilen her türlü aktiviteyi bu uygulama sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Berat Oğur Franchise detayları için:
Berat Oğur Franchise 
Berat Oğur Dijital Franchise

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı