Berat Oğur Yücel Gayrimenkul Açıldı

by Bayilik Lobisi

Berat Oğur Türkiye Şubeleşme Çalışmalarına Hız Verdi

Berat Oğur, Türkiye genelinde bayilik veren kurumsal altyapısıyla ve mobil uyumlu web sitesiyle emlak sektöründe 14 yıllık tecrübesini yurt geneline yaymak için çalışmalarına hız verdi. İlk şubesi Kadıköy, Moda’da “Berat Oğur Yücel Gayrimenkul” olarak hizmete açan firma hem ofis bazlı franchise hem de dijital franchise sistemi ile gayrimenkul sektöründe ses getirecek işler çıkarmaya kararlı.

Firma, geçtiğimiz ay tanıttıkları “dijital franchise” sistemine çok güzel geri dönüşler aldıklarını ve yeni ofis şubelerini de çok yakında açacaklarını iletti. Dijital emlak franchise sisteminde maliyetlerin yıllık 600 TL kadar olması gayrimenkul işine meraklı girişimcilerin ilgisini çekerek kendilerini cesaretlendirdiği aşikar. Gayrimenkul ofisi açmayı düşünen ya da, gayrimenkul işine girmeyi hedefleyen girişimcilerin düşük maliyet ve masraflarla işlerini kurabilecekleri Berat Oğur Gayrimenkul 2016 yılında yeni şubelerle hızlıca büyüme niyetinde. Berat Oğur Türkiye, franhcise sistemiyle ilgili detaylı bilgi için aşağıda ki içerikleri inceleyebilirsiniz.

Berat Oğur Franchise Sistemi Detayları
Berat Oğur Dijital Franchise Sistemi Detayları

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı