Bereket Döner Franchise İle 1 Ayda 7 Şube Açacak

by Bayilik Lobisi

GİMDES (Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Denetleme ve Sertifikalandırma Araştırmaları Derneği) tarafından helal sertifikası ile sertifikalanmış sayılı firmalardan birisi olan Bereket Döner, büyümeye devam ediyor. Eylül ayı içinde 7 yeni franchise restoranı açarak bir rekor kıran Bereket Döneri, yıl sonuna kadar bu sayıyı 100’e çıkarmayı hedefliyor.

Türkiye’nin her ilinde faaliyet göstermeyi amaçlayan Bereket Döner’in bugün itibariyle; Avrupa yakasında 48, Anadolu yakasında 9 İstanbul dışında 16 ilde ise 22 olmak üzere toplam 79 restoranı bulunuyor.

Eylül ayı içinde açılacak olan restoranlardan ilki Amasya Park AVM’de 79. şube olarak faaliyete geçti. Pendik Yenişehir restoranı ise 10 Eylül’de açılacak. Bereker Döner’in  Sultanbeyli Atlas AVM, Ispartakule, Pendik Sahil, Ankara Acity Outlet AVM ve Mersin’de açacağı şubeler Eylül ayında lezzet severlerle buluşacak.

(İHA)

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı