Bereket Döner Franchise Sistemiyle Fabrika Satış Mağazalarını Da Şubeleştirecek

by Bayilik Lobisi

Türkiye’de ilk defa pişmiş dana ve tavuk döner satışının yapılacağı yeni konsept mağazalarıyla, helal ve kaliteli ürünleri semtinize getiriyor.

Döner sektörünün öncü markası olan ve pazar payında lider konumunu yıllardır açık ara sürdüren Bereket Döner, Hadımköy Fabrika Satış Mağazası’na ek olarak Başakşehir ve Kasımpaşa’da iki yeni fabrika satış mağazası daha açarak Türkiye’de ilk defa pişmiş dana ve tavuk döner satışının yapılacağı yeni konsept mağazalarıyla helal ve kaliteli ürünleri semtinize getiriyor. Bereket Döner CEO’su Nezif Emek, ”Türk mutfağının en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan ve hedef kitle ayrımı olmaksızın tüm tüketicilerimizin tercihi olan döner, vakumlu poşetler içerisinde restoran lezzeti ve hijyeni ile fabrika satış mağazalarımızdan temin edebilecekleri yeni mağazalar kuruyoruz” dedi. Nezif Emek, “1988 yılında “Türkiye’nin dönercisi sloganıyla Beyoğlu’ndaki şubemizle yola çıktık. Zaman içerisinde İstanbul Hadımköy’deki Türkiye’nin en büyük hazır döner üretim tesisinin yanı sıra, 17 şehirdeki 83 Bereket Döner restoranıyla faaliyet gösteren bir zincir haline dönüştük. Bu yıl içinde 17 restoran daha açarak, 2015’i 100 restoranla tamamlamayı hedefliyoruz. Bu süreç içerisinde tüketicilerimizin bizi tercih etmeleri ve sahiplenmeleri bizim azmimizi artırırken, yeni fabrika satış mağazaları açmamıza vesile oldu. Böylece hem istihdam sağlıyor hem de helal ve kaliteli ürüne tüm vatandaşlarımızın kolayca ulaşmasını sağlıyoruz” diye konuştu. Daha yeni olmasına rağmen fabrika satış mağazaları için gelen talepleri değerlendirdiklerini ve franchise sistemi ile fabrika satış mağazalarını da şubeleştireceklerini söyleyen Emek, “Vakumlu pişmiş dana ve tavuk döner, çiğ et grubunda kuşbaşı, kıyma, antrikotun yanısıra yine kendi üretimimiz olan ve yine bu ürünlerimizde de GİMDES Helal sertifikası olan süt ve süt ürünlerimizi tüketicilerimize ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı