Best Coffee Shop Franchise Veriyor

by Bayilik Lobisi

BEST, Ocak 2007’de İtalya’nın lider markası Lavazza’nın Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olmuş, 2008 yılından itibaren de BEST COFFEE SHOP zincir uygulamalarını Türk kahve severlerin beğenisine sunmuştur. Sektörde Makine + Ürün + Servis sunan “tek” kuruluş Lavazza Türkiye,  BEST COFFEE SHOP kanalında franchising sistemi ile tüm illere ulaşacak.

İlk şubesi 2008’de İstanbul’da açılan Best Coffee Shop zinciri , bir kahve ürününe bağlı olarak  “cafe” konseptinde franchising veren tek marka özelliğini taşıyor.… Lavazza Türkiye, aynı zamanda cafe zincirinde Best Coffee Shop markası ile “en” ekonomik koşullarda franchising veren kuruluş olup, bünyesine katacağı yeni şubelerle Türkiye’nin her ilinde olmayı hedefliyor.

Franchising sisteminin, hem cirosal hem nitelikli büyüme anlamında markaya çok ciddi katkısının olduğunu belirten Lavazza Türkiye Ceo’su  Sertaç Akyüzol, ‘’ Franchise sistemi, Lavazza’nın mağazacılık konseptinin Türkiye’de sağlam adımlarla ilerlemesine yardımcı oldu. Öncelikli hedefimiz;   Türk Kahvesinden çekirdek ve filtre kahve pazarına doğru yaşanan geçişte liderliğimizi sürdürmek ve belirleyici olmak. Geniş ürün ve servis portföyümüz ile müşterinin tüm ihtiyaçlarını kapsamaya çalışıyoruz. Kafe konseptimizin çekirdeğini, 2007 yılında Türkiye tek yetkili satış temsilciliğini aldığımız Lavazza (İtalya) firmasının kahve ürünleri oluşturmaktadır. Lavazza’nın 100 yılı aşan kahve deneyimi ve ürünlerinin kalitesi, bizlere zincir kafelerde de gerçek ve kaliteli kahveler sunulabileceğini düşündürmüştür. Profesyonel kahve sektörünü oluşturan HORECA grubundaki tecrübemizden ve referanslarımızdan da yararlanarak BEST COFFEE SHOP konseptini geliştirdik.’’

BEST COFFEE SHOP zincir kafeleri, 2014 yılında 25 yeni kafe açılışı yaptı. Gelecek beş yıllık dönemde hedefi ise yıllık 36 yeni kafe açılışı yapmak… Best Coffee Shop ile doğru yatırım yapma ayrıcalığına ulaşın, Yatırımını doğru yapan girişimciler farkın tadına varacak…

Detaylı Bilgi için:
Pınar ERDAĞ – perdag@medyafors.com  / 543 762 19 00
Best Coffee Shop Franchising Başvuru Formu

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı