Beylerbeyi Profiterol Bayilik Veriyor

by Bayilik Lobisi

Bu tutkulu bir lezzet yolculuğunun hikayesi…

Mazisi ile gurur duyan ve çeyrek asır boyunca, günün ilk ışıklarında aynı heyecan ve arzu ile çalışmaya başlayıp, ay ışığının doğuşunda tatlı bir yorgunlukla son bulan bir yolculuk.
İlk tabelamızı astığımızda yaşadığımız heyecan, ilk müşterimiz geldiğinde yüzümüzde oluşan tebessüm, ilk “elinize sağlık” cümlesini duyduğumuzda yaşadığımız mutluluk, her zaman hatırlayacağımız ve işimize daha da tutkuyla sarılmamızı sağlayan duygular olarak kalacak.

Bugün, Beylerbeyi Profiterol, olarak en sıradan anınızdan en özelanlarınıza kadar hayatlarınızda tatlıbir iz bırakabildiğimiz için gururluyuz.

Muhteşem lezzet sırlarını kuşaktan kuşağa aktaran ve her geçen gün değerine değer katan Beylerbeyi Profiterol ailesinin, bu değerlerin katlanmasında büyük payı olan çalışanlarıyla arasında kurduğu ilişkiyle de fark yaratıyor.

Bu ailenin bir parçası olup bizi biz yapan değerleri tanımak ve kariyer basamaklarını bizlerle birlikte çıkmak istiyorsanız aşağıdaki formu doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru formunun doldurulması ve yatırımcı adayına franchising sistemi hakkında bilgi verilmesi.

Eğer yatırımcının lokasyon önerisi varsa, Keşif Sözleşmesi’nin imzalanması, şube açılması düşünülen olokasyonundeğerlendirilmesi, yatırımcının lokasyon önerisi yoksa Beylerbeyi Profiterol’ün sunduğu lokasyonlardan seçim yapılması.

Keşif sonucu yer uygun görülmüşse ön protokolün imzalanması.

Gayrimenkulün üst ve alt kiralama sözleşmelerinin yapılması.

Franchising sözleşmesinin imzalanması.

Rölöve alınması, proje çizilmesi, ön bütçe çalışması.

Proje ve bütçenin operasyon ve yönetim onayının alınması.

Onaylanan projenin yatırımcıya sunulması.

Yatırımcının onaylı tedarikçilere yönlendirilmesi.

Projenin uygulanması, kontrol ve takibi.

Şube açılış koordinasyon toplantısı, açılış tarihi belirlenmesi.

Demirbaş alımları personel alımı ve eğitim süreçlerinin başlatılması.

Proje teslim alınması, ilgili tedarikçiler ile iş bitimi kontrolü.

Pazarlama ve satın alma koordinasyon toplantısı, şube açılış sürecinin takibi.

Şubenin operasyon bölümüne teslim edilmesi.

Açılış.

AVM (Kiosk&Dükkan)
Cadde
İşletme Alanı Özellikleri

AVM (Kiosk&Dükkan)
Kiosklar için 10-12 m2
Ve en az 5 masa kullanabilme olanağı.
Market, yapı market, tekno market, kozmetik, perakende mağaza katları, ara katlar, otopark ve bahçe giriş-çıkış alanlarından herhangi birinde olmalı.

Cadde
20-50 m2 Yaya ve araç trafiğinin olduğu yerlerde olmalı. Cephe en az 3 m olmalı. Park kolaylığı olmalı. Bahçe veya ön kullanım alanı olmalı. Merdiven inilen veya çıkılan yerler tercih edilmemeli. Hukuksal problemi olmamalı.

Mevcut Franchise Sayısı: 25
Hedeflenen Franchise Sayısı

Yurt İçi
2018 Sonu: 30 Franchise
2019 Sonu: 50 Franchise
2020 Sonu: 100 Franchise

Yurt Dışı
2019-2025 Arası: 300 Franchise

Neden Beylerbeyi Profiterol?

Beylerbeyi Profiterol, işletme yönetimi için temel oluşturan izleme, kontrol ve raporlama teknolojisini en uygun maliyet ile sunarak işletmecilerinin sürdürülebilir kazanç elde etmesine olanak sağlar.

Açılış öncesi, açılış süreci ve açılış sonrası verilen profesyonel destek ile her zaman Beylerbeyi Profiterol’ün gücünü yanınızda hissedersiniz.

Konsept bütünlüğünden personel eğitimine, teknolojiden ürün kalite standartlarına kadar bir kurum altında olmanın tüm avantajlarından yararlanırsınız.

İlkeli, hedefleri olan ve sahip olduğu marka değeri sayesinde Beylerbeyi Profiterol, karlı bir yatırımın altın anahtarı olarak size sunulur.

Teknoloji

Fire ve stok takibi, PL ve sektöre özel birçok modül ile yönetilmektedir.

İstenen periyotta kâr takibi yapılmaktadır.

Gelir ve giderin olması gereken standart oranları bütçelendiği için işletmenin performansı ölçülebilmektedir.

Bu sayede işletmede oluşabilecek herhangi bir verimsizlik, ek maliyet ya da kayıp, erken teşhis edilip çözülebilmektedir.

Destek

Doğru lokasyon seçimi, yatırım geri dönüş süresinin en kısa dilimde gerçekleşmesini sağlar.

İşletme optimum operasyonel standartlara göre projelendirilir, anahtar teslimi olarak kullanıma hazırlanır. Personel temininde destek olunur ve personel eğitimleri verilir.

Tüm yiyecek içecek ürünleri tek elden temin edilir, lojistik ve satınalma avantajı sunulur.

İşletme süreci boyunca, karşılaşılabilecek tüm sorunlar için destek sağlanır.

Eğitim

İnsana hizmet eden ve insanla hizmet eden yiyecek içecek sektöründe personel eğitimi en önemli konuların başında gelmektedir. Başarılı bir işletme mutlu müşterilerle, mutlu müşteriler de eğitimli çalışanlarla mümkündür…

Beylerbeyi Profiterol’de yeni başlayan çalışanlar için zorunlu yasal eğitimlerin yanında oryantasyon ve işbaşı eğitimleri sağlanır.

Sonrasında eğitim ihtiyaçları tespit edilerek gerekli eğitimler verilir. Ayrıca performans değerlendirme ile belirlenen personele bir üst pozisyona geçmesi üzerine kariyer eğitimleri sağlanır.

İşletmeci adayları, yöneticileri ve çalışanlarına da açılış öncesi tüm bu eğitimler ve ilerleyen süreçte de tekrar eğitimleri verilir.

Benzer İçerikler

Yorum Yaz

×

Merhaba!

Bayiliklerle ilgili bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilir ya da bayiliklobisiofficial@gmail.com mail adresine mail atarak bilgi alabilirsiniz..

× WhatsApp Danışma Hattı